Dlaczego Mick Jagger nie zostawi swojej fortuny Rolling Stones o wartości 840 milionów dolarów swoim dzieciom?

Dlaczego Mick Jagger nie zostawi swojej fortuny Rolling Stones o wartości 840 milionów dolarów swoim dzieciom?

Mick Jagger i Melanie Hamrick przybywają do Paryża na państwową kolację wydaną na cześć króla Karola III i królowej Camilli. Zdjęcie/AP

Ikona skały Micka Jaggera Dzięki temu zarobił miliony Toczące się kamienieAle co właściwie zamierza zrobić ze swoim majątkiem?

W nowym wywiadzie z dziennik „Wall Street80-letnia gwiazda dała do zrozumienia, że ​​nie podzieli swojego majątku między ośmioro dzieci.

Zamiast tego zasugerował, że wszelkie dochody z wydawnictw muzycznych zespołu po 1971 roku powinny zostać przekazane na cele charytatywne.

Mick Jagger i Melanie Hamrick świętują szóste urodziny swojego syna Deveraux.  Zdjęcie/@milhamric na Instagramie
Mick Jagger i Melanie Hamrick świętują szóste urodziny swojego syna Deveraux. Zdjęcie/@milhamric na Instagramie

„Dzieci nie potrzebują 500 milionów dolarów (840 milionów dolarów nowozelandzkich), żeby dobrze żyć. Daj spokój” – zażartował, dodając: „Może zrobisz coś dobrego dla świata”.

Jagger jest ojcem córki Carys (52 lata), która urodziła się w 1970 roku jako córka piosenkarki rockowej i Marshy Hunt. W następnym roku poślubił byłą żonę Biancę Jagger, z którą ma kolejną córkę Jade (51 lat).

Jest także ojcem czwórki dzieci z byłą żoną Geri Hall, córkami Elizabeth (39 l.) i Georgia May (31 l.) oraz synami Jamesem (38 l.) i Gabrielle (25 l.).

Jagger powitał na świecie swojego syna Lucasa (24 lata) w 1999 roku z modelką Lucianą Murat Jimenez, a jego syn Devereaux (6 lat) ze swoją obecną dziewczyną Melanie Hamrick w 2016 roku.

Keitha Richardsa, Ronniego Wooda i Micka Jaggera z Rolling Stones.  Zdjęcie/AP
Keitha Richardsa, Ronniego Wooda i Micka Jaggera z Rolling Stones. Zdjęcie/AP

Podczas wywiadu Jagger ujawnił swoje nadzieje związane z dziedzictwem Rolling Stonesów, gdy już ich nie będzie.

„Teraz możesz podjąć pośmiertną pracę, prawda? Możesz pośmiertnie koncertować” – zauważył, dodając: „Technologia naprawdę poszła do przodu, odkąd pojawiła się ABBA”. [the Voyage virtual show]„.

Szwedzki zespół popowy połączył się ponownie w 2021 roku po 40 latach, wydając swój wirtualny singiel wycieczka Album i trasa koncertowa.

READ  Hilary Barry woła muzyka Jasona Cresona za „zawołane groźby śmierci”: „Nie zadzieraj ze swoją „ciocią”, chłopcze

Patrząc wstecz, Jagger mówił o swoich początkach w Hollywood i o tym, jak rock’n’roll ledwo się zaczął, kiedy pojawił się po raz pierwszy w latach sześćdziesiątych.

„Branża była tak młoda, że ​​nie miała wsparcia ani takiej liczby osób, które mogłyby ci doradzić, jak teraz” – zauważyła gwiazda rocka.

„Ale wiesz, to wciąż się dzieje. To znaczy, spójrz, co stało się z Taylor Swift! Nie znam dokładnie tej sytuacji, ale najwyraźniej nie była szczęśliwa” – kontynuował, odnosząc się do feudu Swift z menadżer muzyczny Scooter Braun, który kupił nagrania wzorcowe jej pierwszych sześciu albumów.

Gwiazda popu zdecydowała się ponownie nagrać te albumy, aby fani mogli odzyskać jej poprzedni katalog.

The Rolling Stones niedawno triumfalnie powrócili, ogłaszając właśnie swój pierwszy oryginalny album od 2005 roku, Diament Hackneya.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *