Dominują Rose Lavelle, Carli Lloyd

Sama Rose Laville nie mogłaby lepiej napisać swojego drugiego w historii występu w kobiecej reprezentacji narodowej w jej rodzinnym mieście Cincinnati.

Podczas jednej z najlepszych nocy w młodej historii TQL Court, Lavelle zabłysnął z Amerykanami w wygranym 8:0 nad światowym numerem 47 Paragwaju.

Lavelle bezpośrednio przyczyniła się do zdobycia czterech bramek w pierwszych 15 minutach, pomagając położyć podwaliny pod drugie dominujące zwycięstwo nad Paragwajem w ciągu pięciu dni.

USWNT pokonało Paragwaj 9-0 w czwartek na First Energy Stadium w Cleveland.

Lavelle, producent z Mount Notre Dame High School i Cincinnati United Premier, otworzył wynik dla USWNT strzałem z bliskiej odległości w czwartej minucie, aby postawić tłum na stadionie TQL na nogi i wywołać pełen ryk.