Dowiedz się o najnowszym podpisywaniu dzikich kart przez Triple Eight

Dowiedz się o najnowszym podpisywaniu dzikich kart przez Triple Eight
Craig Lowndes i Cooper Murray będą w tym roku rywalizować w samochodzie z dziką kartą Triple Eight/Supercheap Auto. Zdjęcie: Dostarczone

Supercheap Auto nr 888 powróci do kategorii Supercars czwarty rok z rzędu, a Triple Eight Race Engineering wystawi w tym roku trzecie Camaro w wybranych rundach.

Legenda Supercars i Bathurst 1000, Lowndes, będą ścigać się już trzeci rok, tym razem w towarzystwie 22-letniego Murraya.

Młody Wiktorian połączy swoje wysiłki z dziką kartą w Super2, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej i mając dwa zwycięstwa z Eggleston Motorsport w swoim debiutanckim sezonie 2023.

Pełne szczegóły programu Wildcard nie zostały jeszcze ujawnione, chociaż format składający się z trzech wydarzeń – z jednym startem dla Murraya i dwoma enduro dla Murray/Lounds – prawdopodobnie powróci.

„Jestem niezwykle podekscytowany i wdzięczny, że mam tę niesamowitą okazję dołączenia do tak prestiżowego zespołu Triple Eight i ikony naszego sportu, Craiga Lowndesa” – powiedział Murray.

„To będzie bardzo ekscytujący rok i nie mogę się doczekać, aby w nim zacząć.

„Zawsze podziwiałem to, co Supercheap Auto i Triple Eight zrobiły z tym programem zasiłków, dając małym dzieciom możliwość wykazania się i zobaczenia, czego potrzeba.

„Jeśli spojrzysz na Broca [Feeney] I Declana [Fraser]obaj otrzymali szansę zostania głównymi kierowcami gry rok po przydzieleniu im dzikiej karty, a następnie wraz z Zane’em [Goddard] W zeszłym roku wspaniale było zobaczyć go z powrotem w samochodzie po kilku trudnych dla niego latach.

„Moim celem na 100% jest dostać się do głównej gry. Rywalizacja w tym roku zarówno w programie Super2, jak i w programie Wildcard zapewni mi dużo doświadczenia i mam nadzieję, że uda mi się awansować do Mistrzostw Supersamochodów.

„Teraz nie mogę się doczekać, aby móc być z Triple Eight na tegorocznych spotkaniach wyścigowych i wykorzystać wszystko, co robią, oraz nauczyć się jak najwięcej”.

Lowndes z radością przyjął ostatnią okazję, aby podzielić się swoim bogatym doświadczeniem z młodym kierowcą.

„Każdego roku uwzględniamy to, stale ulepszając małe rzeczy, ale najważniejsze jest zapewnienie młodym ludziom możliwości doskonalenia się, wywarcia na nich wrażenia i, miejmy nadzieję, będziemy mogli podzielić się odrobiną naszej mądrości, aby mogli się rozwijać”. „Zajmijmy się większymi i lepszymi rzeczami” – powiedział.

READ  Wellington Phoenix odpada z finałów pierwszej ligi mężczyzn po porażce z Adelaide United

„Ścigałem się z Cooperem [Carrera Cup] Wcześniej przeniósł się do Super2. Jako komentator oczywiście przeprowadziłem z nim wiele wywiadów i radził sobie bardzo dobrze.

„Jego umiejętności wyścigowe są dobre, przemyślał wszystko i jest jeszcze lepszy. Jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy z nim, dzielenia się z nim samochodem i obserwowania jego reakcji, dzięki czemu będę mógł mu pomóc na torze i poza nim.

„Każdy zespół ma inną filozofię i sposób pracy. Dla mnie zawsze podobał mi się sposób, w jaki Triple Eight kontynuuje swój etos i zawsze ekscytujące jest wprowadzanie nowych ludzi do tego środowiska i obserwowanie ich rozkwitu.

„Ważne będzie dla niego wcześniejsze poznanie zespołu, więc kiedy zaczniemy dzielić samochód, poznamy się lepiej, niż już wiemy”.

Benjamin Ward, dyrektor zarządzający Supercheap Auto, dodał: „Zespół Supercheap Auto jest bardzo podekscytowany możliwością kontynuowania programu dodatków czwarty rok z rzędu.

„Ponowna współpraca z Triple Eight i Craigiem Lowndesem pomaga kontynuować inicjatywę polegającą na zapewnianiu młodym kierowcom pierwszej dużej szansy w supersamochodach.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Cooperem w tym roku i nie możemy się doczekać, aż zabierzemy fanów na przejażdżkę dzięki naszym ekscytującym planom”.

Konferencja prasowa: ogłoszenie Nathan Cooper Murray jako nowy kierowca z dziką kartą w Triple Eight

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *