Drogie ubrania Meghan Markle zostały skrytykowane podczas wizyty w szkole w niekorzystnej sytuacji

styl życia

„Królewska” wizyta Meghan Markle i księcia Harry’ego w Nowym Jorku. Wideo . GMA

Meghan Markle została przyłapana na kolejnym wątku kontrowersji po tym, jak nosiła sukienkę wartą więcej niż depozyt domowy, rozmawiając z pokrzywdzonymi dziećmi w szkole w Nowym Jorku.

Księżna Sussex i jej mąż, książę Harry, z Harlem PS 123 Mahalia Jackson, wraz z radcą nowojorskich szkół Mishą Porter, mieli w piątek zaszczepić królewski optymizm w instytucie w centrum miasta, w którym znajduje się 94% uczniów. kwalifikują się do… darmowych posiłków.

Szkoła publiczna dla 461 uczniów zapewnia również schronienie rodzinom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji, które walczą o mieszkanie.

Wybór ubrań księżnej Sussex, kaszmirowy płaszcz Loro Piana za 8320 dolarów i dopasowane spodnie za 2393 dolary, stał się gorącym tematem wśród osób zainteresowanych śledzeniem wartości odzieży celebrytów w Internecie.

Wybór ubrań księżnej Sussex, kaszmirowy płaszcz Loro Piana za 8320 dolarów i dopasowane spodnie, 2393 dolarów.  zdjęcie / AP
Wybór ubrań księżnej Sussex, kaszmirowy płaszcz Loro Piana za 8320 dolarów i dopasowane spodnie, 2393 dolarów. zdjęcie / AP

Co gorsza, księżna nosiła również biżuterię wartą 400 000 dolarów (i zamszowe buty Manolo Blahnik za 688 dolarów), według Daily Mail, który błagał 40-latka: „Przeczytaj pokój!”

Z drugiej strony Harry wybrał na wizytę mniej odważną kombinację beżowej chino i granatowej koszulki polo z długimi rękawami, która miała promować wczesne umiejętności czytania i pisania u uczniów.

Siedzi wśród drugoklasistów, podczas gdy Meghan czyta książkę z obrazkami Ławka.

Jednak nie wszyscy grzali byłą gwiazdę telewizyjną za wybór jej stroju. Cześć! Magazyn chwalił „niesamowity” wygląd Markle, gdy wizja zaczęła być nominowana za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Utrzymując proste włosy i makijaż, była aktorka Suit nosiła swoje krucze loki z powrotem w niskim koku” – czytamy w artykule. „Miała świeży, lśniący makijaż z ciemnym smokey eye, który subtelnie podkreślał jej naturalne piękno”.

Bezpieczna podróż Covida oznaczała, że ​​para musiała mieć na sobie maski podczas wizyty, ale nadal wymieniali uściski z rozpromienioną młodzieżą.

READ  Daniel Craig wyjaśnia, dlaczego bardziej lubi chodzić do barów gejowskich niż „bary heteroseksualne”
Meghan Markle i książę Harry odwiedzają PS 123 w Harlemie.  zdjęcie / AP
Meghan Markle i książę Harry odwiedzają PS 123 w Harlemie. zdjęcie / AP

Zajęci podczas podróży do Wielkiego Jabłka, para odwiedziła także siedzibę Światowej Organizacji Zdrowia, aby „rozmawiać o pilnej potrzebie globalnej sprawiedliwości w szczepionkach”.

„W tej sali mieliśmy wielu wybitnych liderów w dziedzinie zdrowia publicznego, gotowości na wypadek pandemii, postępu naukowego i budowania społeczności” – powiedzieli Harry i Meghan we wspólnym oświadczeniu na koncie swojej organizacji non-profit na Instagramie.

„Dzisiejsze spotkanie było bardzo cenioną okazją, by uczyć się od najbardziej szanowanych ekspertów, którzy niestrudzenie pracują nad zakończeniem tej pandemii.

„Na podstawie trwających rozmów, które prowadziliśmy ze światowymi liderami w ciągu ostatnich 18 miesięcy, dzisiaj wzmocniliśmy nasze zaangażowanie w sprawiedliwość w szczepionkach. Zostaliśmy zachęceni duchem współpracy, który słyszeliśmy podczas naszej rozmowy i jesteśmy chętni, aby to zrobić z naszej strony”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top