Drużyna All Blacks: Rieko Ioane wraca na 13. miejsce w teście przeciwko Irlandii w Dublinie

Powraca w koszulce z numerem 13 Rico Ewana, gdy trener All Blacks, Ian Foster, kontynuuje poszukiwania idealnej kombinacji pomocy podczas testu przeciwko Irlandii w Dublinie w niedzielny poranek.

Decyzja o parowaniu Ewana z ósmym Antonem Lennertem Braunem sprowadziła Davida Haveliego na ławkę rezerw, a Sevo Reese został wybrany na lewe skrzydło, aby wypełnić wakat stworzony przez ruch Ewana.

Rieko Ioane był w locie, zarówno na środkowym, jak i na skrzydle, w sezonie 2021.

Hannah Peters / Getty Images

Rieko Ioane był w locie, zarówno na środkowym, jak i na skrzydle, w sezonie 2021.

Foster zawsze miał wskazać swoją najsilniejszą drużynę w przedostatnim meczu sezonu, w wyniku czego Reese jest jedynym zawodnikiem zatrzymanym w drużynie drugiej rundy drużyny, która wystartowała Skromne zwycięstwo 47-9 nad Włochami w Rzymie w zeszły weekend.

Hooker Dean Coles został mianowany na ławkę rezerwową jako wsparcie dla Codiego Taylora. W 23. rundzie nie ma miejsca dla specjalisty od otwartego skrzydła Sama Kaniego, z Daltonem Babalim na 7. miejscu, a Bewden Barrett wystartuje na piątym miejscu przed Richiem Muongą.

Czytaj więcej:
* Wszyscy czarni twierdzą, że „nierealistyczne” byłoby oczekiwać, że Aaron Smith zagra dla Irlandii
* All Blacks vs Ireland: Współczynnik presji rośnie wraz z końcem rundy
* Bowden Barrett otrzymał ukłon w stronę rywalizacji z Walią w swoim 100. teście dla All Blacks

Doświadczony linebacker Aaron Smith, Ci, którzy przybyli do Dublina z Nowej Zelandii w środku tygodniaNie poproszono cię o założenie garnituru, Brad Webber, Kto był pod chmurą kontuzji po opuszczeniu stadionu w Rzymie z kontuzją twarzy?, nie są brane pod uwagę.

Halfback TJ Perenara świętuje swoją 17. próbę dla All Blacks w odpowiednim stylu przeciwko Walijczykowi w Cardiff.

Matt Emby/Photosport

Halfback TJ Perenara świętuje swoją 17. próbę dla All Blacks w odpowiednim stylu przeciwko Walijczykowi w Cardiff.

TJ Perenara wystartuje na 9. miejscu, gdy Finlay Christie dochodzi do siebie po chorobie szyi, aby zająć miejsce w rezerwach.

To piętnaste miejsce jest prawie kopią tego, który rozpoczął zwycięstwo 54-16 nad Walią w Cardiff 30 października, ponieważ All Blacks dążą do zdania niepokonanych dwóch ostatnich testów przeciwko Irlandii i Francji w Paryżu w przyszły weekend.

Foster powiedział, że na decyzję o sprowadzeniu silnego seniora Ewana z powrotem na środek wpłynął sposób, w jaki grał na tej pozycji w końcowych etapach meczu z Walią.

„W ten sposób zakończyliśmy walijski mecz z Antonem wchodzącym, Rico w środku i Sefu na skrzydle” – powiedział Foster. „To mały bonus dla tej grupy. Mogliśmy wykorzystać tę serię gier i czasu razem, aby wypróbować różne rzeczy i pomyśleliśmy, że mała zmiana byłaby dla nas korzystna.

Jak wygląda Ian Foster jako trener All Blacks? Co myślą wielcy gracze

„Jesteśmy również bardzo podekscytowani wpływem, jaki Finley, David i Ritchie będą mieli na ławkę”.

To nie pierwszy raz, kiedy Ewan i Leander Braun zjednoczyli się w tym roku w pomocy, ponieważ Foster mieszał swoje typy i nadal ma otwarty umysł na potencjał pierwszego na 13. miejscu.

Pomimo długości trasy, która rozpoczęła się, gdy zespół opuścił Nową Zelandię pod koniec sierpnia, Foster starannie zarządzał obciążeniem swoich graczy.

Ponieważ większość tej drużyny ogląda mecz z Włochami z trybun, będą przygotowani na to, co zapowiada intensywną i fizyczną konfrontację na stadionie Aviva.

Chociaż All Blacks będą mieli miłe wspomnienia z ostatniego spotkania z Irlandią, kiedy zmiażdżyli ich 46-14 w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w Japonii w 2019 roku, nigdy nie zapomną swojej ostatniej wizyty w Dublinie.

W 2018 r. Irlandia pokonała All Blacks 16-9 na stadionie Aviva; To było trudne spotkanie, ponieważ gospodarze poparli 52 000 fanów, aby zdobyć swoje pierwsze domowe zwycięstwo nad Nowozelandczykami.

W miniony weekend Irlandia pokonała Japonię 60-5 w Dublinie.

wszystko czarne

Aaron Smith ujawnia, że ​​jest podekscytowany dołączeniem do All Blacks w Irlandii.

„Obserwowaliśmy z zainteresowaniem rozwój Irlandii w tym roku, szczególnie podczas drugiej części Mistrzostw Sześciu Narodów i wielkiego zwycięstwa nad Japonią w zeszłym tygodniu” – powiedział Foster.

„Zdecydowanie grają z pewnością siebie i ambicją i są ogromnym wyzwaniem.

„Nie mamy wątpliwości, co sobota przyniesie na pełnym Aviva Stadium”.

wszyscy czarni: Jordi Barrett, Will Jordan, Rico Ewan, Anton Lennert Brown, Sivo Reese, Bowden Barrett, TJ Perinara, Ardi Savia, Dalton Babali, Ethan Blackadder, Sam Whitelock (kapitan), Brody Ritalik, Nebo Laulala, Cody Taylor, Joe Moody. Rezerwy: Dean Coles, Karl Twinkoff, Terrell Lomax, Topo Faye, Akira Iwan, Finley Christie, Richie Muonga, David Haveli.

READ  Dziś rano na stronach sportowych „Wally Gunnar Solskjaer” jest otwarty

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top