Duet z branży filmowej Ryan Reynolds i Rob McElhenney przekazują darowiznę po nienarodzonym dziecku piłkarzy

Właściciele przemysłu filmowego w walijskim klubie piłkarskim przekazali 10 000 funtów (prawie 20 000 dolarów) na cele charytatywne po śmierci syna gracza.

Właściciele Wrexham Ryan Reynolds i Rob McElhenney złożyli przysięgę Azjatyckiej Konfederacji Piłki Nożnej po tym, jak pomocnicy Jordan Davis i partner Kelsey Edwards powiedzieli, że ich syn Arthur „urodził się we śnie” w grudniu.

Angel Ryan Reynolds z Wrexham (2., z lewej) i Rob McKellenny z Wrexhamu stoją z kapitanem Wrexham Benem Tozerem (z lewej) i Armanim Little z Torquay United podczas minuty ciszy przed meczem w październiku.

Peter Byrne — PA . Zdjęcia

Angel Ryan Reynolds z Wrexham (2., z lewej) i Rob McKellenny z Wrexhamu stoją z kapitanem Wrexham Benem Tozerem (z lewej) i Armanim Little z Torquay United podczas minuty ciszy przed meczem w październiku.

Współprzewodniczący opublikowali list od „Rob, Kaitlin, Ryan i Blake For Arthur” na stronie poświęconej zbieraniu funduszy stworzonej w pamięci Arthura.

Oboje są małżeństwem z hollywoodzkimi aktorami, Reynolds z Blake Lively i McElhenney, znanymi jako reżyser, scenarzysta i producent Kaitlyn Olson.

Czytaj więcej:
* Ryan Reynolds jest w zasadzie Tedem Lasso IRL na meczu piłki nożnej z siostrą Emily Blunt
* Blake Lively przezabawnie flirtuje z Ryanem Reynoldsem po ogłoszeniu swojej wielkiej kariery
* Hollywoodzki aktor Ryan Reynolds zamierza zainwestować 3,9 miliona dolarów w walijski FC FC

Rob McElhenney (z lewej) i Ryan Reynolds na stadionie Welsh Football Club w październiku.

Peter Byrne – PA Images / Getty Images

Rob McElhenney (z lewej) i Ryan Reynolds na stadionie Welsh Football Club w październiku.

Ich darowizna trafi do Stowarzyszenia Macierzyństwa i Śmierci Noworodka (SANDS).

Kelsey Edwards powiedział na rodzinnej stronie zbierania funduszy, że para będzie „wiecznie wdzięczna” Sands za wsparcie.

Napisała: „Dostaliśmy czas, którego potrzebowaliśmy z naszym synem i przez cały czas byliśmy wspierani. Dali nam również pudełko pamięci z rzeczami, które warto pielęgnować na zawsze”.

Reynolds i McElhenney, za pośrednictwem swojej firmy RR McReynolds, kupili w lutym zeszłego roku 98,6 procent udziałów w Wrexham od Wrexham Supporters Trust, który był właścicielem klubu North Wales od 2011 roku.

Ich decyzja o zakupie Wrexham zapadła po tym, jak McElhenney obejrzał serial Netflix, Sunderland, dopóki nie umrę, o pasji ludzi z północno-wschodniej Anglii do trzeciego poziomu klubu Sunderland FC.

Od tego czasu właściciele stworzyli własną serię FX w stylu filmów dokumentalnych Witamy w Wrexham.

Wrexham gra w National League, piątej lidze angielskiej piłki nożnej.

Jordan Davies, 21 lat, był wytworem akademii Wrexham i wrócił do klubu w 2020 roku po pobycie w Brighton i Hove Albion w Premier League.

Podpisał nowy trzyipółletni kontrakt z Wrexham 1 stycznia.

READ  Brytyjski komik Sean Locke umiera w wieku 58 lat

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top