William i Kate prowadzą rodzinę królewską podczas mszy wielkanocnej; nieobecna królowa

Starsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym książę William i jego żona Kate, uczestniczyli w nabożeństwach w Niedzielę Wielkanocną w zamku Windsor.

Królowa, która miała problemy z poruszaniem się, Nie uczestniczył w nabożeństwie W kaplicy św. Jerzego na terenach zamkowych jest ona podstawą kalendarza rodziny królewskiej.

Williamowi i Kate towarzyszyło dwoje z trójki ich dzieci: ośmioletni książę Jerzy i sześcioletnia księżniczka Charlotte.

Obecny był także młodszy syn królowej, książę Edward, z żoną Sophie i dwójką dzieci oraz księżniczka Eugenie, córka księcia Andrzeja.

Królowa, która w czwartek skończyła 96 lat, obchodzi w tym roku swój platynowy jubileusz, z okazji 70. rocznicy wstąpienia na tron.

Od czasu, gdy spędziła noc w szpitalu w październiku, ograniczyła obowiązki publiczne na polecenie lekarzy, a w lutym miała atak Covid-19.

W zeszłym miesiącu wzięła udział w nabożeństwie żałobnym swojego zmarłego męża, księcia Filipa, i nadal spotykała się z dyplomatami i politykami.

W czwartek odwiedził ją wnuk Książę Harry i jego żona Megan Para odwiedziła Wielką Brytanię po raz pierwszy od ustąpienia ze stanowiska królewskiego w 2020 roku i przeprowadzki do Kalifornii.

Harry i Meghan odwiedzili królową w Windsorze, 32 kilometry na zachód od Londynu, w drodze do Holandii na Igrzyska Invictus. Harry jest założycielem i patronem Międzynarodowych Zawodów Sportowych dla Rannych i Chorych Wojskowych i Weteranów.

READ  Ma siłę tysiąca mężczyzn

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top