Dynasty Fantasy Football Tiers 2021 Aktualizacja post-draftu: Przestrzeń dla rozwoju Jaylen Waddle i DeVonta Smith

Nie mogło być lepiej z Ja’Marrem Chase’em w drafcie do NFL w 2021 r. Miał już szerokie perspektywy na elitarną przyszłość, wylądował w ciężkim ataku, z dostępnymi bramkami i podaniami rozgrywającego w college’u. Chociaż początkowo spodziewałem się, że Chase wyląduje odbiornikiem Level 3 Dynasty Wide po wejściu do NFL, z tą idealną burzą okoliczności, wkradł się już na koniec poziomu 2.

Jedyną wadą bycia tak wysoko, zanim zagra w jakąkolwiek grę? Jego konto ma prawdopodobnie więcej wad niż korzyści. To samo nie dotyczy Jaylen Waddle i DeVonta Smith.

Waddle i Smith znajdują się na poziomie 4, dużym poziomie z 10 odbiornikami, które mają szeroką gamę sufitów i podłóg, młodość i spójność. Wydaje się, że jako gracze Smith ma wyższą pozycję niż Waddle, ale Waddle ma tak samo dobre wyniki, jak każdy inny odbiornik spoza Chase w kategorii 2021. To, co ich łączy, to krótkoterminowa niepewność.

Obaj mają pytania na temat pomocników, a Jalen Hurts i Tua Tagovailoa mają wiele wzlotów, ale niewielu przechodniów. Zaletą Smitha, poza jego wyrafinowaniem, jest to, że nie powinien mieć dużo konkurencji w szerokich bramkach recepcyjnych, podczas gdy Waddle musi walczyć przez DeVante Parker i Will Fuller lub przynajmniej czekać na kontuzje.

Odpowiednio, ci początkujący dzielą zajęcia z czterema odbiornikami z zeszłorocznej klasy. W szczególności Jerry Jeudy przedstawia ostrzegawczą opowieść o tym, co pomocnik może zrobić w niepewnym drugim roku na plusie, aby zapewnić zwyżkową przyszłość. Judy nie miała problemu z otwarciem się w swoim pierwszym roku w lidze, ale często Drew Locke ustawiał piłkę tam, gdzie Judy nie miała szans. Dodatek Teddy Bridgewater pomaga uziemić Jeudy’ego, jeśli Lock nie powinien się poprawić. Dodanie Aarona Rodgersa podniesie Judy na ten poziom, jeśli nie.

Jeszcze jedna uwaga, zanim przejdziemy do pełnego poziomu poniżej: Davante Adams wciąż jest na pierwszym poziomie, ale obawy dotyczące Rodgersa w końcu utrzymywały się na tyle długo, że usunęły go z pierwszego miejsca. Jeśli jesteś konkurentem, który chce postawić na Rodgersa, aby zamieszkać w Green Bay, może to być (stosunkowo) niska okazja do zakupu.

READ  Oglądaj NA ŻYWO: ostatni mecz Black Dan Cartera w Kickathonie przez 24 godziny w Eden Park

Oto w pełni zaktualizowane poziomy odbiorników Dynasty Wide:

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *