Dział sportowy Haryany ma 32 zawodników jako młodszych trenerów: The Tribune India


Serwis informacyjny trybuny

Rohtak, 26 maja

Kraj wyznaczył 32 sportowców z różnych gier na młodszych trenerów w Ministerstwie Sportu i Młodzieży na podstawie ich medalowych występów w międzynarodowych zawodach.

Kajal Saini, Jyoti, Pinky, Surendra, Yogesh Singh i Priyanka należą do Rohtaka; Ritu Rani, Mukesh, Pradeep, Munish Kumari, Deepika, Pooja, Sandeep Grad Bhiwani; Nikki, Rena, Priyanka, Preeti, Yogesh, Pradeep Dahiya, Rekha Man i Kajal do Sonipat; i Karambir do Rewari.

Inni nominowani to Attar Singh i Usha z Karnal, Renu Bala z Kurukshetra i Nirmala, Madhu Bala, Manju Kumari, Vikram Dohan z Hisar, Manisha, Sanju i Surendra Rathi z Jaggar.

Powołani pozostają na próbie przez okres dwóch lat, z możliwością przedłużenia do trzech lat zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jeżeli ich praca lub zachowanie w tym okresie jest niezadowalające.

Potwierdzając nominację Pankaj Nin, dyrektor Departamentu ds. Sportu i Młodzieży, powiedział, że odbyło się ono w Haryanie

Regulamin Usług Wybitnych Osobistości Sportowych (Grupa A, B, C) – 2021 r. „Rząd dokłada wszelkich starań, aby promować kulturę sportową w stanie i zapewnić młodym zawodnikom wszelkie udogodnienia, aby mogli doskonalić swoje talenty”.

READ  Pomóż Killer Bs Grizzlies wyeliminować ich rywala Peorię

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top