Dziwny post na Facebooku matki 13-letniego chłopca, który zginął w tragicznym wypadku śmieciarki w Port Lincoln

Dziwny post na Facebooku matki 13-letniego chłopca, który zginął w tragicznym wypadku śmieciarki w Port Lincoln
Naukowiec

13-letni chłopiec z Południowej Australii zmarł po tym, jak śmieciarka opróżniła śmietnik, w którym spał. Wideo / Sky News

Ekskluzywny

Przerażająca wiadomość na Facebooku opublikowana przez matkę 13-letniego chłopca, który zginął w wypadku śmieciarki w Lincoln Harbor, wskazuje, że Bodda uciekł pięć tygodni przed swoją tragiczną śmiercią.

Deborah Bates, matka pięciorga dzieci, w tym Spencer Bennbolt Jr., lepiej znana jako Bodda, opowiedziała w Internecie o swoim „pięknym” synu, który w zeszły wtorek zginął we śnie w przemysłowym koszu na śmieci.

Bates odpowiedziała internetowym „trollom”, które skrytykowały jej rodzinę po tragedii, mówiąc, że „nie wiedzą wszystkiego”.

Na cześć jej syna i innych postów pojawiło się zdjęcie bezczelnego i niezależnego chłopca, który opowiadał historie.

Spencer Pintbolt, lat 13, został tragicznie zabity po tym, jak śmieciarka podniosła kosz, w którym on i jego przyjaciele spali.
Spencer Pintbolt, lat 13, został tragicznie zabity po tym, jak śmieciarka podniosła kosz, w którym on i jego przyjaciele spali.

Ale gdy władze badają, dlaczego trzech młodych chłopców spało w przemysłowym koszu na śmieci w Port Lincoln, news.com.au może ujawnić irytujący post na Facebooku o minionej przygodzie Budy.

Niecałe sześć tygodni przed wypadkiem Bates zamieścił zdjęcie Budy na Facebooku z podpisem: „Przyjdź do domu, martwię się o to … Proszę, ścigaj go do domu, jeśli go zobaczysz”.

Wiadomość Batesa z kwietnia brzmiała: „Każdy, kto widział mojego syna Spencera Bennbolta Jr., udał się do Budy Spencer. Nie było go w domu od wtorku rano. Jeśli go zobaczysz lub wiesz, gdzie on jest, daj nam znać.

„Zadzwoniłem na policję, więc uznano go za zaginionego”.

Siostra Debory, ciotka Bouddy Gay, również opublikowała to zdjęcie, mówiąc innym, że „gdzieś w czyimś domu … po prostu chcesz rozpowszechnić wiadomość, żebyśmy mogli go odebrać”.

W poście odnotowano, że Spencer zniknął również w kwietniu we wtorek rano, tego samego dnia tygodnia, w którym zginął w wypadku śmieciarki.

Spencer Bennbolt Jr., znana również jako matka Budy, opublikowała to w Internecie w kwietniu, wskazując, że chłopiec mógł wcześniej zaginąć.  Załączone zdjęcie
Spencer Bennbolt Jr., znana również jako matka Budy, opublikowała to w Internecie w kwietniu, wskazując, że chłopiec mógł wcześniej zaginąć. Załączone zdjęcie

W nowszych postach na Facebooku Bates, który pochodzi z dużej rodziny Aborygenów z Południowej Australii, napisał hołd dla Budy.

READ  Wybitny czytnik kart tarota Byron Bay z funkcją anty-faksowania „na OIOM-ie z Covid”

W czwartek napisałem: „Ciągle o tobie myślę, mam nadzieję, że to wszystko sen.

Wiedząc, że nie będziemy już słyszeć Twoich szalonych historii.

„Moje serce rozpadło się na milion kawałków, kochanie, chcę tylko, żebyś tu był ze mną, twoim ojcem i rodzeństwem.”

W innym poście upamiętniającym urodziny 16-letniego brata Budy po jego śmierci, napisała: „Wiem, że czas się zatrzymał, ale … Chciałbym, żeby twój młodszy brat był tutaj, aby pomóc ci świętować”.

Deborah Bates, matka Spencera „Budda” Benbolt Jr, wysłała salut swojemu synowi, który zginął w tragedii śmieciarki.  Zdjęcia z Facebooka
Deborah Bates, matka Spencera „Budda” Benbolt Jr, wysłała salut swojemu synowi, który zginął w tragedii śmieciarki. Zdjęcia z Facebooka

Skrzynia przemysłowa w zakładzie Repco w Port Lincoln, gdzie Buda zginęła po opróżnieniu przez śmieciarkę.  Photo Network / News Ltd.
Skrzynia przemysłowa w zakładzie Repco w Port Lincoln, gdzie Buda zginęła po opróżnieniu przez śmieciarkę. Photo Network / News Ltd.

W potoku wsparcia na Facebooku od przyjaciół, krewnych i innych rdzennych członków społeczności w Południowej Australii, kobieta napisała: „Proszę nie czytać komentarzy”.

Na stronie Ciotki Boddy Haley kobieta napisała, że ​​Spencer pochodzi z kochającego domu i jest „cudownym, słodkim chłopcem z promiennym uśmiechem”, a przypadkowa śmierć może przytrafić się każdemu.

„Znalazł się w złym miejscu w złym czasie” – napisała.

„Byłem też jednym z tych dzieciaków, którym nie można było przeszkadzać w drodze do domu, więc poszedłem spać w opuszczonym domu z małą dziewczynką.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *