„Efekt Thé Shakiry” „Brat sprzedał duszę diabłu” – debiut emo Jimmy’ego Butlera zmienia jego sekcję komentarzy na Instagramie w klasyczny program komediowy

„Efekt Thé Shakiry” „Brat sprzedał duszę diabłu” – debiut emo Jimmy’ego Butlera zmienia jego sekcję komentarzy na Instagramie w klasyczny program komediowy

2 października Jimmy Butler z Miami Heat ujawnił drastyczną metamorfozę włosów podczas NBA Media Day.

Z idealnie wyprostowanymi włosami Butler wszedł na scenę nie tylko z nową, odważną fryzurą, ale także z czarnym lakierem do paznokci, a także kolczykami w nosie, wargach i brwiach, które uniosły więcej niż kilka brwi.

Butler nie wahał się jednak uzasadnić swojego nowego wyglądu.

„To jest mój stan emocjonalny. Jestem jednością ze swoimi uczuciami. To właśnie dostajesz” – wyjaśnił Buttler podczas konferencji prasowej, mając na sobie koszulkę nr 22.

Jednak to jego post na Instagramie, w którym ujawnił wygląd inspirowany emo, naprawdę rozpalił internet.

Fani NBA zasypali jego sekcję komentarzy lawiną zabawnych reakcji, zamieniając go w klasyczny serial komediowy:

Oto jak fani NBA zareagowali na post Jimmy’ego Butlera na IG, w którym jako pierwszy ujawnił wygląd emo:

„Bez wątpienia jest najzabawniejszym facetem w lidze”.

„Teraz piekło kupca opium”.

„Nigdy nie myślałem, że będę chciał zobaczyć emo Jimbo, aż do dzisiaj”.

„Facet wygląda jak Jemisha Butler”.

„Emo ciocia”.

„Mój brat sprzedał duszę diabłu”.

„Gwoździe muszą być najgorszą częścią.”

„Chłopiec myśli, że jest nowym pokoleniem Dennisa Rodmana”.

„Brat stracił mistrzostwo i stał się emo”.

Jeden z użytkowników IG skomentował to, wskazując na „efekt Shakiry”. Spekulacje krążą wokół rzekomego romansu Jimmy’ego Butlera i Shakiry, odkąd kolumbijska piosenkarka przeprowadziła się do Miami po rozstaniu z byłym mężem Gerardem Piqué.

Plotki osiągnęły punkt kulminacyjny, gdy w lipcu ubiegłego roku Jamie i Shakira zostali przyłapani na wychodzeniu razem z przytulnej kolacji w Londynie.

Jednak 1 października Butler stanowczo zaprzeczył jakiemukolwiek romantycznemu związkowi z Shakirą.

„Nigdy nie wiadomo, co ludzie robią, więc po prostu zmyślają” – podkreślił. „To, że jesteśmy przyjaciółmi, ona mieszka w Miami, a jej dzieci są wielkimi fanami koszykówki, nie oznacza, że ​​ktoś się spotyka”.

READ  Leah Tahuhu cieszy się najlepszym dniem gry w kręgle T20I w swojej karierze, pokonując Białe Paprocie z Bangladeszu

Jako sześciokrotny zdobywca tytułu All-Star NBA, pięciokrotny zawodnik All-NBA First Team i pięciokrotny zdobywca tytułu NBA All-Defensive Second Team, podróż Butlera w NBA była po prostu niezwykła.

W drafcie NBA 2011 został wybrany z 30. miejscem przez Chicago Bulls i od tego czasu wyrobił sobie markę w lidze. Po występach w Timberwolves i 76ers w końcu znalazł swój dom w Miami Heat, gdzie nadal błyszczał.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *