Eksperci ostrzegają przed kanibalizmem wśród kosmicznych kolonistów w przypadku awarii systemów żywnościowych

dwa Próżnia światy Ostrzegali, że astronauci mogą zwrócić się do kanibali, jeśli ludzie nie przygotują się wystarczająco na ich okrucieństwo kolonializm Przestrzeń kosmiczna.

Charles Cokele z Uniwersytetu w Edynburgu opisał różne trudności, z jakimi mogą się zetknąć obcy koloniści, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​największym problemem może być stary i bardzo dobrze znany problem: bezpieczeństwo żywnościowe.

Cokele podkreślił, że koloniści muszą zadbać o to, by ich rolnictwo i systemy upraw działały prawidłowo, w przeciwnym razie mogą znaleźć się w sytuacji podobnej do eksploracji Arktyki sir Johna Franklina w 1845 r., która oddzieliła załogę od siebie.

Oto dlaczego SPACEX ASTRONAUT kupił FORDa zamiast TESLI

Profesor astrobiologii powiedział metro. Była to najbardziej złożona technologia dostępna w tamtym czasie.

Na tym zdjęciu z wideo dostarczonego przez SpaceX, pojazd testowy Starship znajduje się na Ziemi po powrocie z lotu testowego w Boca Chica w Teksasie w środę, 5 maja 2021 r. (SpaceX przez AP)

„Mieli żywność w puszkach, która jest nową technologią, jednak stracili, utknęli i przerzucili się na kanibali” – wyjaśnił. „Jeśli umieścisz grupę ludzi na Kallisto, sprawy zaczną się psuć i jednostka wzrostu rośliny zostanie zakłócona, zjedzą się nawzajem, jeśli nie będzie innego sposobu na przeżycie”.

Teleskop Jamesa Webba NASA kontra Kosmiczny Teleskop Hubble’a

Dr Cameron Smith wspólnik założycielski Pacific Spaceflight zgodził się, że konieczne będzie „stworzenie naprawdę dobrego systemu rolnictwa i przechowywanie dużej ilości żywności”.

Smith zasugerował, że handel zapewniłby największe źródło dochodów i zrównoważonych zasobów, podobnie jak wczesne kolonie w XVII i XVIII wieku.

Boże Narodzenie płonie jaśniej, gdy przelatuje obok ziemi

„Te osady miały (mały) kontakt z innymi wioskami rolniczymi – podobnie jak wczesna kolonia” – wyjaśnił.

Zauważył również, że w przypadku urugwajskiej drużyny rugby Old Christian Club, która przeżyła katastrofę lotniczą w Andach, po prostu rozbierając zmarłych na części – ponury wynik, ale uważa się, że pokazał, że nawet tragiczny wynik może się zdarzyć bez porządnego upadku .

READ  Pojedyncza szczepionka na koronawirusa może zapewnić szeroką odporność na inne koronawirusy

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Profesorowie spierali się o różne lokalizacje docelowe dla takich kolonii, przy czym Cockle wybrał księżyce wokół Jowisza i Saturna, a Smith zasugerował, że pas asteroid może oferować największy potencjał.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top