Epidemia Covid-19 Delta: australijski polityk pokazuje, jak nie przyjąć ciosu w łokieć

Epidemia Covid-19 Delta: australijski polityk pokazuje, jak nie przyjąć ciosu w łokieć
Globalizm

„Ponieważ mamy do czynienia z coraz bardziej niepewnym i kontestowanym środowiskiem strategicznym, mierzymy się z nim razem” – powiedział Dutton po zawstydzającym impasie. Zdjęcie/zrzut ekranu

Pojawiły się nagrania z niezręcznej, niezręcznej interakcji między australijskim ministrem obrony Peterem Duttonem a jego południowokoreańskim odpowiednikiem.

Dutton udał się z sekretarzem stanu Marise Payne do Seulu na początku tego tygodnia na rozmowy na wysokim szczeblu, które zaowocowały wzmocnieniem współpracy wojskowej między dwoma krajami dzięki nowemu szkoleniu piechoty od 2023 roku oraz większej liczbie operacji morskich i powietrznych. Możliwości treningu siłowego.

„Inicjatywy, na które dzisiaj się zgodziliśmy, wzmocnią nasze wspólne wysiłki na rzecz utrzymania pokoju i bezpieczeństwa w naszym regionie” – powiedział.

„Kiedy stawiamy czoła coraz bardziej niepewnemu i kontestowanemu środowisku strategicznemu, wspólnie stawiamy mu czoła”.

Na nieszczęście dla Duttona jednak te dyskusje są nieco przyćmione przez niezręczny fakt, że nie wie, jak wykonać ruch łokciem – awaria uchwycona przez kamerę.

Materiał filmowy, opublikowany dziś rano na Twitterze przez blog News Fighters, pokazuje Duttona wraz z południowokoreańskim ministrem obrony Suh Wook.

Suh unosi rękę, aby spróbować odeprzeć łokcie Duttonem, tak jak jest przyjazny Covidowi, ale Dutton źle ocenia i wydaje się, że robią coś w rodzaju podnoszenia pięści.

Potem uświadamia sobie, co się dzieje, ale proponuje Suh niewłaściwą rękę – minister z Korei Południowej chwyta prawe ramię ministra obrony i uderza ich łokciami.

Reakcja na godne starcie była gęsta i szybka.

Jedna z kobiet napisała: „Widziałam ten materiał i myślałam, że Dutton zamierza go pobić”.

„Co on myślał, że to było? Pół-salut Czarna Pantera?” Post napisał.

READ  Produkt, którego nigdy nie należy używać do czyszczenia łazienki

To był piękny poranek na niezręczne australijskie spotkania, ponieważ nagranie pojawiło się po tym, jak prezydent USA Joe Biden spektakularnie zapomniał nazwiska premiera Scotta Morrisona.

W przełomowym ogłoszeniu wspólnie z USA i Wielką Brytanią, szczegółowo opisującym transformację nuklearną Australii, Biden określił Morrisona jako „tego gościa z Down Under”.

– Dziękuję, Boris – powiedział Biden – i chciałbym podziękować temu gościowi na dole.

„Dziękuję bardzo, kolego! Doceniam to, panie premierze.”

Szybko wycofał się i zwrócił się do Morrisona po imieniu, dziękując mu za współpracę, ale nie stracił z oczu zamieszania.

Przemawiając po ogłoszeniu Parlamentu w Canberze, Morrison opisał nową umowę jako „trwałe partnerstwo” między „najstarszymi i najbardziej zaufanymi przyjaciółmi”.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *