Epidemia Covid 19 Omicron: „Nieodpowiedzialna i niebezpieczna” — ognisty wybuch policji Pauline Hanson

Epidemia Covid 19 Omicron: „Nieodpowiedzialna i niebezpieczna” — ognisty wybuch policji Pauline Hanson
Świat

Protestujący przeciwko szczepionkom zbliżają się do rodziców i dzieci czekających na szczepienie na North Shore w Auckland. Wideo / Dostarczone

Prawicowa australijska polityk Pauline Hanson została potępiona za wygłaszanie „nieodpowiedzialnych i niebezpiecznych” poglądów na temat Covid-19 i domaganie się królewskiej komisji w odpowiedzi na pandemię kraju.

Minister zdrowia Queensland Yvette D’Ath wdarła się do lidera One Nation podczas niedzielnej konferencji prasowej.

D’Ath miał również na celu rozpowszechnianie antyszczepionkowych teorii spiskowych przez posłów i senatorów koalicji rządowej.

Przemawiając do internetowego wydarzenia mandatowego przeciwko szczepionkom, senator Hanson twierdził, że Australijczycy zostali „okłamani” o tym, ilu ludzi zginęło podczas pandemii.

Pauline Hanson twierdziła, że ​​Australijczycy byli "spowodowało" o liczbie osób, które zginęły podczas pandemii.  Zdjęcia / Getty Images
Pauline Hanson twierdziła, że ​​Australijczykom „okłamano” w sprawie liczby osób, które zginęły podczas pandemii. Zdjęcia / Getty Images

„Zamierzam stanąć na platformie, która, jak sądzę, potrzebujemy królewskiej prowizji od Covid i sposobu, w jaki została ona potraktowana” – powiedziała.

„Mieliśmy premierów, pracowników służby zdrowia i innych ludzi, którzy właśnie przez to przebrnęli.

„Nie byli prawdomówni wobec opinii publicznej, a to oznacza, że ​​musimy mieć na to odpowiedzi”.

D’Ath została zapytana o wezwania komisji królewskiej na konferencji prasowej w Brisbane, gdzie uderzyła Hansona i innych „urzędników rady antyszczepionkowej”.

„Może powinni mieć królewską komisję do spraw liczby wybranych z nastrojami antyszczepionkowymi i tego, jakie szkody wyrządzono ludziom, którzy wychodzą na zewnątrz i zostają zaszczepieni oraz wierzą w te fałszywe prawdy o bezpieczeństwie szczepionek oraz o tym, czy Covid jest prawdziwy i gdzie pochodzi z” – powiedziała reporterom.

Minister zdrowia Queensland Yvette D'Ath uderzyła Pauline Hanson.  Zdjęcia / Getty Images
Minister zdrowia Queensland Yvette D’Ath uderzyła Pauline Hanson. Zdjęcia / Getty Images

„Jestem tym po prostu przerażony”.

D’Ath powiedział, że zwolennicy koalicji w obu izbach parlamentu federalnego wyrządzili „tak wiele szkód” reakcji Australii na pandemię.

„Mają za co odpowiedzieć” – powiedziała.

D’Ath wycelował również w komunikat rządu Morrisona Covid-19, twierdząc, że niektórym jego członkom ograniczono nakazy obowiązkowych szczepień.

D’Ath powiedział, że politycy, którzy twierdzą, że „segregacja” wynikająca z mandatów na szczepionki są „nieodpowiedzialni i obrzydliwi”.

READ  Wellington zdobywa międzynarodową nagrodę i 650 000 dolarów za kontrowersyjną propozycję dotyczącą cyklu powietrznego

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *