Epidemia Delta Covid 19: Dodano więcej interesujących miejsc do listy, która rozciąga się z północy na południe od Auckland

Codzienne podsumowanie wszystkich głównych wydarzeń związanych z wybuchem Covid-19 Delta, gdy Nowa Zelandia po raz piąty pogrąża się w zamknięciu. Wideo / NZ Herald

Ministerstwo Zdrowia opublikowało więcej interesujących stron internetowych związanych z epidemią Covid-19.

Jedna z interesujących miejsc pochodzi z 1 sierpnia, po tym, jak osoba, która niedawno uzyskała pozytywny wynik testu na obecność Covida, odwiedziła kawiarnię na przedmieściach Hillsboro w Auckland.

Kolejny supermarket, fast food i West Auckland Mall dołączyły do ​​rosnącej listy.

Nowe lokalizacje to KFC Botany Downs i Countdown Botany Downs and Laundromatic – Chartwell w Glenfield, HYPE DC w Westfield Albany Mall, West City Henderson, Icco Sake Bar, Blockhouse Bay Christian Kindergarten i Melba Hillsborough.

Ponad 120 miejsc zostało zidentyfikowanych jako potencjalne miejsca narażenia na Covid w całym Auckland, a lista rozciąga się teraz aż na południe, aż do Manukau.

ostatni numer, Według aktualnego wykazu Ministerstwa Zdrowia o godz. 17.10, pokazuje 124 wizyty w 101 witrynach.

Wiele z nich znajduje się w Auckland – w tym restauracje, kawiarnie, kina, supermarkety i magazyny w centrum miasta, North Beach, West, East, a ostatnio w South Auckland.

Obejmuje również sieć sklepów w Westfield Albany, dworzec autobusowy w centrum Botany i Coyle Park w Pt Chevalier.

Odwiedzono szereg supermarketów, takich jak Countdowns w Lynfield, Lincoln Rd, Birkenhead, Glenfield Mall, Takapuna, Mt Roskill New World i Pak’nSave na Wairau Rd.

Na liście znajdują się również Westfield Albany, Lane Mall i Glenfield Mall.

Dziś dodano ponad 50 ważnych nowych lokalizacji.

Chociaż niektóre firmy z pozytywnym przypadkiem są odwiedzane więcej niż raz, urzędnicy ds. zdrowia traktują każdą wizytę jako wyjątkowo interesującą witrynę. W sumie dotyczy to ponad 90 firm.

Urzędnicy ds. zdrowia nadal zachęcają ludzi – zwłaszcza tych w Auckland, a także wszystkich niezbędnych pracowników – do regularnego sprawdzania rosnącej listy.

READ  Operacja wydobywania kryptowalut została znaleziona w przestrzeni przeszukiwanej American School
Koronawirus choroba

Każdy, kto był jednocześnie zainteresowany pozytywnym przypadkiem Covid-19, jest natychmiast uważany za bliski kontakt.

Bliskie kontakty powinny natychmiast izolować się przez 14 dni, przetestować na obecność wirusa i skontaktować się z Healthline w celu uzyskania innych porad.

Członkowie gospodarstwa domowego osoby, która przebywała w danym miejscu, powinni izolować się w domu, dopóki osoba przebywająca w tym miejscu nie otrzyma negatywnego wyniku testu.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *