Europejskie kluby rozpoczynają trasy koncertowe w Stanach Zjednoczonych po epidemii

Mecz, który odbył się na Allegiant Stadium w Las Vegas, domu Las Vegas Raiders w NFL, podkreśla Football Champions Tour z pięcioma klubami i piątkami Organizowany przez giganta sportowego i rozrywkowego AEG, który jest również właścicielem Los Angeles Galaxy Major League Soccer. Inauguracyjna edycja wydarzenia obejmuje tylko część meczów przedsezonowych Europejskie kluby ustalają terminy w Stanach Zjednoczonych Po przerwie spowodowanej epidemią.

Real Madrytktóry został wyeliminowany z tytułów Ligi Mistrzów i La Liga, a do Barcelony w serii dołączył Włoch Juventus Kluby meksykańskie Ameryka A Chivas Guadalajara. Tymczasem mistrzowie Premier League Manchester City i rywale Premier League Chelsea, Arsenal, Everton i Bayern Monachium są jednocześnie w trasie po Stanach Zjednoczonych, pragnąc ożywić turniej. Entuzjazm ich fanów w Stanach Zjednoczonych oraz umacnianie i poszerzanie relacji z partnerami korporacyjnymi w Ameryce Północnej.

„W tej chwili myślę, że wielu ludzi tak robi. Naprawdę podekscytowany widząc pewną różnicę – Zwykle widzą latem – powiedział Tom Brown, starszy wiceprezes AEG ds. piłki nożnej, operacji handlowych i rozwoju biznesu.Minęło dużo czasuKiedy zobaczyli, że nieobecność sprawiła, że ​​ludzie byli podekscytowani, aby wrócić i obejrzeć występy zespołów i zobaczyć graczy.

bilety Mecz Barcelona-Real Madryt wkrótce się skończyTicketmaster oferuje ceny od około 250 do 900 dolarów za miejsca na całym stadionie. Jedyny poprzedni mecz Clasico rozegrany w Stanach Zjednoczonych odbył się w 2017 roku przed tłumem na Hard Rock Stadium w Miami, Barcelona wygrywa 3-2. „Wciąż jest to bardzo nowe dla Stanów Zjednoczonych, widząc, jak te dwie drużyny grają ze sobą, więc nie sądzę, żeby to w żaden sposób się nie zmniejszyło, myślę, że to po prostu zachęca do zainteresowania nie tylko klubami, ale także sportem” – powiedział Brown. . „Jest wielu silnych obserwujących Obie drużyny są w Stanach Zjednoczonych”.

READ  Australian Open 2022 Ashleigh Barty vs Jessica Pegula czas rozpoczęcia, zapowiedź, łeb w łeb, aktualności

Ponieważ europejskie kluby przygotowują się do swoich sezonów, amerykańscy kibice niekoniecznie zobaczą wszystkich najlepszych graczy. Gwiazda Realu Madryt Może zaginąć Karim Benzema Sobotni mecz z Barceloną. Reprezentant Francji miał dołączyć do swoich kolegów z drużyny we wtorek.

’Główny cel’

Ale gry wystawiennicze mogą również zawierać kuszące przebłyski nowych nabytków. Erling Haaland, niedawno nabyty fenomen punktacji 21-latków ManchesterMógłby pojawić się w swoim nowym klubie, który w środę zmierzy się z Ameryką w Houston Przed grą w Bayern Monachium W sobotę w Lambo Field Green Bay Packers.

Raheem Sterling z Chelsea dołączył do swoich nowych kolegów z drużyny, a Barcelona może się ujawnić Polska gwiazda Robert Lewandowski Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy trenerzy od dawna mają trudności z integracją nowych graczy i Przygotuj się na nowy sezon Kiedy jesteś poza domem, wycieczki mają ważny aspekt biznesowy.

Barcelona, ​​​​która ma problemy finansowe, zauważyła na swojej stronie internetowej, że Główna trasa obejmuje Joan Laporta i inni członkowie zarządu, „którzy mają długi program wydarzeń towarzyskich i biznesowych” i nie mogą się doczekać „jednego z głównych celów Rozszerzanie nazwy Barcelony na całym świecie„Jest wiele ambicji w robieniu partnerów biznesowych w inny sposób” – powiedział Brown. „Myślę, że to coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy. „

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top