Fani Taylor Swift doznali poparzeń na jej koncercie w Rio

Fani Taylor Swift doznali poparzeń na jej koncercie w Rio

Fani Taylor Swift dzielą się zdjęciami oparzeń „drugiego” i „trzeciego stopnia”, które według nich powstały w wyniku kontaktu z metalowymi podłogami i płotami podczas występu gwiazdy w Rio w Rio.

Jeden ze świadków powiedział, że podłoga zamieniła się w „piec”: „Poszedłem na stadion Nelsona Santosa na koncert Taylor Swift i wyszedłem z trzema poparzeniami drugiego stopnia. Blachy pokrywające podłogę toru premium zamieniły się w gorącą płytę w temperaturze 40 stopni. stopnie Celsjusza.”

Inny określił koncert jako „najgorsze przeżycie w ich życiu”, ponieważ wrócili do domu posiniaczeni i poparzeni, jeszcze zanim zobaczyli piosenkarza Lover.

Niektórzy krytykowali organizatorów za montaż metalowych podłóg, choć wiedzieli, że będzie bardzo gorąco.

„To obrzydliwe. Znając temperaturę w Rio, kładli metal na ziemię, przez co ludzie doznawali oparzeń drugiego stopnia” – napisali pod zdjęciami poparzonych dłoni i nóg.

W weekend podczas koncertu Swift Eras Tour w Rio de Janeiro doszło do tragedii, gdy 23-letnia Ana Clara Benevides Machado zmarła w wyniku zatrzymania akcji serca, zanim gwiazda wyszła na scenę.

23-letni Machado poprosił o pomoc na stadionie, ponieważ źle się poczuł. Została zabrana do szpitala, ale godzinę później zmarła.

Swift opublikowała oświadczenie za pośrednictwem swojej historii na Instagramie, w którym potwierdziła tragedię, która miała miejsce w weekend.

„Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że w noc poprzedzającą mój występ straciliśmy fana. Nawet nie potrafię wyrazić, jak bardzo mi smutno z tego powodu. mam niewiele informacji poza tym, że była taka piękna i bardzo mała.

Fani Taylor Swift czekają pośród fali upałów w Rio de Janeiro w Brazylii, aż drzwi Stadionu Olimpijskiego Nilton Santos zostaną otwarte na jej koncert Eras Tour.

Silvia Izquierdo/AP

Fani Taylor Swift czekają pośród fali upałów w Rio de Janeiro w Brazylii, aż drzwi Stadionu Olimpijskiego Nilton Santos zostaną otwarte na jej koncert Eras Tour.

„Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę i moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi. To ostatnia rzecz, o której myślałem, że się stanie… „

READ  Jason Momoa gubi kamień, papier i nożyce. Wrzeszczący fani spotykają się na czerwonym dywanie Fast X

W mediach społecznościowych pojawiły się filmy, na których Swift z trudem łapie oddech, a na jednym widać nawet, jak gwiazda skraca linię, aby złapać oddech, mimo że ma czerwoną twarz.

Później przełożył sobotni występ na poniedziałek z powodu „ekstremalnych temperatur”.

„Piszę to z szatni na stadionie” – napisała Swift na Instagramie. „Podjęto decyzję o przełożeniu dzisiejszego występu ze względu na ekstremalne temperatury w Rio”.

Powiedziała, że ​​bezpieczeństwo i dobro jej fanów, innych artystów i ekipy „powinno i zawsze będzie na pierwszym miejscu”.

W zeszłym tygodniu w Rio i większości części Brazylii odnotowano rekordowe temperatury spowodowane niebezpieczną falą upałów.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *