FBI twierdzi, że ciało Gabe Pettito mogło zostać znalezione. Poszukiwania jej narzeczonego trwają

Władze poinformowały w niedzielę (poniedziałek), że mogły znaleźć ciało Gabe Pettito w pobliżu miejsca w Wyoming, gdzie poszukiwali 22-letniej kobiety. Która zaginęła podczas podróży po kraju ze swoim narzeczonym Przyciągnęła uwagę całego kraju.

Wiele pytań pozostaje w przypadku młodej pary, która kiedyś dokumentowała idylliczne „życie fana” w mediach społecznościowych.

Gabriela ????  Gabya????  Ojciec Pettito umieścił to zdjęcie swojej córki przed ścianą ze skrzydłami anioła.

Arida Youssef / Twitter

Gabriela ???? Gabya???? Ojciec Pettito umieścił to zdjęcie swojej córki przed ścianą ze skrzydłami anioła.

Narzeczony Pettito jest wciąż zaginiony Urzędnicy powiedzieli, że po tym, jak odmówił rozmowy z władzami, kiedy wrócił do domu sam.

Agent FBI Charles Jones powiedział na wieczornej konferencji prasowej, że zwłoki znalezione w niedzielę przypominają opis Pettito, ale przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona.

Czytaj więcej:
* Policja przeszukuje rozległe rezerwy w poszukiwaniu narzeczonego Gabi Pettito, Briana Laundry
* Gabi Pettito: Zaginiona Amerykanka kłóci się ze swoim chłopakiem, zanim zniknie
* Gabi Pettito: Oświadczenie rodziny Al-Khatib o uwolnieniu w trakcie poszukiwań zaginionej Amerykanki

Jones powiedział, że rodzina Pettito została powiadomiona, ale władze nie mogły w pełni potwierdzić, że ciało należy do nich, dopóki nie zakończy się analiza kryminalistyczna.

Władze podały, że Pettit zniknęła wkrótce po tym, jak w sierpniu zadzwoniła do swojej rodziny z Parku Narodowego Grand Teton w Wyoming. Następnie jej narzeczony, 23-letni Brian Laundry, 1 września wrócił do swojego domu na Florydzie bez niej, a później, 11 września, rodzina Pettito złożyła raport o zaginięciu na policji w hrabstwie Suffolk w stanie Nowy Jork, gdzie para są z.

Potem zniknęła również pralnia. W weekend policja i FBI ogłosiły, że szukają go w rezerwacie przyrody, a policja w Northport na Florydzie poinformowała, że ​​ich poszukiwania zakończyły się dzisiaj, nie mając nic do zgłoszenia. Rodzice pralni poinformowali policję w piątek (czasu lokalnego), że nie widzieli syna od wtorku.

Gabe Pettito (po lewej) zniknął podczas podróży do Wyoming z Brianem Laundry.

Joey Pettito / Facebook

Gabe Pettito (po lewej) zniknął podczas podróży do Wyoming z Brianem Laundry.

Film opublikowany w zeszłym tygodniu przez policję stanową Utah podważył szczęśliwe zdjęcie, które para pokazała w Internecie. Pettito był widziany płacz na nagraniu z kamery ciała z zatrzymania ruchu 12 sierpnia, kiedy oficer w Moab zatrzymał parę po bójce.

Pralnia przyznała, że ​​para wdała się w bójkę po tym, jak wsiadł do przerobionej ciężarówki sypialnej z brudnymi stopami, pokazuje nagranie z kamery ciała. Powiedział policji, że tygodnie podróżowania ze sobą spowodowały „emocjonalny stres” w ich związku.

Według raportu policyjnego Pettit „płakał w niekontrolowany sposób”, gdy podszedł funkcjonariusz, i nie mógł „przestać płakać, ciężko oddychać lub wymyślać zdania bez konieczności wycierania łez, wycierania nosa lub pocierania kolan jej dłonie.”

Powiedziała policji, że para kłóciła się tego ranka.

W tygodniach poprzedzających zniknięcie Pettito para dzieliła się szczegółowymi relacjami ze swoich przygód w mediach społecznościowych oraz zamieszczała zdjęcia i filmy.

Na tym zdjęciu dostarczonym przez Departament Policji North Harbor funkcjonariusze organów ścigania przeprowadzają przeszukanie rozległego rezerwatu Carlton w Sarasocie na Florydzie.

Nieobsługiwane/AP

Na tym zdjęciu dostarczonym przez Departament Policji North Harbor funkcjonariusze organów ścigania przeprowadzają przeszukanie rozległego rezerwatu Carlton w Sarasocie na Florydzie.

W filmie na YouTube opublikowanym 19 sierpnia para uśmiecha się, całuje, trzyma się za ręce i robi kółka na plaży.

Nicole Schmidt, matka Pettito, powiedziała w zeszłym tygodniu CBS New York, że jej córka pozostawała w bliskim kontakcie przez większość podróży, aż do ostatniej rozmowy wideo pod koniec sierpnia. Schmidt powiedział, że komunikacja nagle się zatrzymała i zaczęła się martwić.

„Myślę, że jest w niebezpieczeństwie, ponieważ nie ma z nami kontaktu” – powiedział Schmidt stacji telewizyjnej. „Mogłaby być gdzieś sama i utknąć gdzieś w dziczy. I potrzebuje pomocy”.

Zainteresowanie publiczne sprawą wzrosło, gdy władze wyraziły frustrację z powodu odmowy przez Pralnię informacji o zniknięciu przez jego rodzinę. W środę (czasu lokalnego) Todd Garrison, szef policji z Departamentu Policji North Port na Florydzie, zaapelował do Stephena Bertolino, adwokata pralni, o umówienie się na rozmowę ze swoim klientem.

Bertolino powiedział, że poradził swojemu klientowi, aby nie rozmawiał ze śledczymi.

Pralnia nie została aresztowana ani uznana za podejrzanego w sprawie, tylko „osobę interesu”.

Ponad 50 funkcjonariuszy organów ścigania w niedzielę (poniedziałek NZT) rozpoczęło swój drugi dzień przeszukiwania rozległego obszaru dzikiej przyrody w pobliżu wybrzeża Zatoki Meksykańskiej na Florydzie.

Nieobsługiwane/AP

Ponad 50 funkcjonariuszy organów ścigania w niedzielę (poniedziałek NZT) rozpoczęło swój drugi dzień przeszukiwania rozległego obszaru dzikiej przyrody w pobliżu wybrzeża Zatoki Meksykańskiej na Florydzie.

Departament Policji Portu Północnego napisał na Twitterze, że „będzie nadal współpracować z FBI w poszukiwaniu dalszych odpowiedzi”.

Na konferencji prasowej w zeszłym tygodniu rodzice Pettito wezwali rodziców Laundry do ujawnienia informacji o miejscu pobytu ich córki.

„Prosimy, abyście postawili się w naszych butach”, powiedzieli w liście przeczytanym przez ich adwokata, Richarda Stafforda. „Nie mogliśmy spać ani jeść. Nasze życie się rozpada”.

Washington Post Nie był w stanie skontaktować się z rodziną Pettito w niedzielę wieczorem (czasu nowozelandzkiego), a prawnik rodziny nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Rodzina Laundry nazwała tę wiadomość „łamiącą serce” w oświadczeniu i powiedziała, że ​​modli się za Gabe Pettito i jej rodzinę. „Dzisiaj Ameryka opłakuje Gabby” – dodał Bertolino w oświadczeniu.

Jedno z ostatnich zdjęć, które Gabi Pettito opublikowała przed jej zniknięciem.

Instagram

Jedno z ostatnich zdjęć, które Gabi Pettito opublikowała przed jej zniknięciem.

Chociaż FBI powstrzymało się od oficjalnej identyfikacji szczątków, złożyło „serdeczne kondolencje rodzinie Gabe’a i bliskim”.

„To dla nich bardzo trudny czas, a nasze myśli są z nimi, gdy opłakują stratę córki” – powiedziało biuro terenowe FBI w Denver w komunikacie prasowym.

Według KUTV, biuro koronera hrabstwa Teton planuje sekcję zwłok we wtorek (środa czasu nowozelandzkiego).

FBI, we współpracy z National Park Service, Biurem Szeryfa Hrabstwa Teton i Departamentem Policji Jackson, oba w Wyoming, przeszukiwały tereny Parku Narodowego Grand Teton przez kilka dni.

walizka Własni użytkownicy mediów społecznościowych Kto próbował zbierać wskazówki. Na TikTok hashtag #gabbypetito był oglądany setki milionów razy, a jego twórcy publikują aktualizacje i nieustannie dzielą się teoriami od czasu zgłoszenia jej zniknięcia.

Timothy Bella z The Washington Post przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Podpisanie porozumienia w sprawie bezpieczeństwa między Chinami a Wyspami Salomona „poważna porażka dyplomatyczna” Australii – komentator

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top