FC Goa podpisuje roczny kontrakt na hiszpańskiego napastnika Irama Cabrerę na sezon 2021-22

Cabrera ma doświadczenie w graniu w jednych z najlepszych lig Europy – chwalił się swoimi umiejętnościami na różnych poziomach w Hiszpanii oraz w najlepszych ligach w Polsce (Ekstraklasa) i Cyprze (Protathlima Cyta).

Reprezentatywny wizerunek. Źródło obrazu: Twitter / @FCGoaOfficial

Banadżi: Indyjska Premier League FC Goa ogłosiła w piątek podpisanie rocznego kontraktu z hiszpańskim napastnikiem Iramem Cabrera.

Cabrera, lat 33, ma doświadczenie w grze w najważniejszych ligach Europy – chwalił się swoimi umiejętnościami na różnych poziomach w Hiszpanii oraz w najlepszych ligach w Polsce (Ekstraklasa) i Cyprze (Protathlima Cyta), podał w oświadczeniu klub.

Za pośrednictwem szeregów CD Tenerife Cabrera kontynuowała grę w wielu hiszpańskich klubach, m.in. Villarreal B, Cordoba, Numancia, Lugo, Cadiz i Estremadura.

Zagrał też trzy czary w polskiej ekstraklasie, strzelił 30 bramek i zaliczył cztery asysty w 60 meczach w Ekstraklasie oraz grając dla Wisły Bloku, Krakowa i Corony Kielce.

„Naprawdę nie mogę się doczekać gry w Indiach i doświadczenia niesamowitego stanu Goa. Cieszę się, że tu jestem. Chcę pomóc zespołowi osiągnąć cele i całe doświadczenie, które zdobyłem w Europie – aby pomóc w rozwoju zespołu ” – powiedział Cabrera.

Wiceprezes FC Goa (strategia), Ravi Boskor komentuje podpisanie umowy przez Cabrerę.

„Cieszymy się, że mamy Ayrama. Jest graczem, którego uważnie śledziliśmy przez lata i zawsze doskonale pasował do naszego stylu piłki nożnej” – powiedział Bouskur.

READ  Siódemki NZ okazały się krótkie, przegrały finały Pucharu Świata w Kapsztadzie

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *