Gabi Pettito: Narzeczona Brian Laundry oskarżona o użycie karty bankowej, wydała nakaz aresztowania

Problem dotykał Amerykanów od czasu, gdy jej matka, Nicole Schmidt, ogłosiła stratę Pettito w dniu 11 września. Dziesięć dni temu Pralnia wróciła do Northport na Florydzie, bez niej po wielomiesięcznej podróży.

Ciało Pettito zostało odkryte w niedzielę w pobliżu odległego obozu rozproszonego Spread Creek w Lesie Narodowym Bridger-Teton w zachodnim Wyoming. Śledczy sądowi ustalili, że jej śmierć była morderstwem, ale nie ujawnili, w jaki sposób została zabita.

Policja i śledczy FBI korzystający z nurków, psów tropiących i helikopterów szukają pralni w dzikim rezerwacie Carlton w pobliżu Northport od piątku, kiedy jego rodzice powiedzieli im, że trzy dni wcześniej poszedł na spacer.

Przeszukaj bagno

Zespoły poszukiwawcze zakończyły szósty dzień poszukiwań w pełnej krokodyli i bagiennej dziczy, gdy w czwartek zapadł zmrok, mówiąc, że wznowią działania w piątek.

W czwartek FBI zażądało informacji od członków społeczeństwa, którzy mogli mieć kontakt z pralnią lub Pettito w Spread Creek Dispersed Campground między 27 a 30 sierpnia.

Szczątki Peteto znaleziono niecałe 300 metrów od miejsca, gdzie wieczorem 27 sierpnia inna para blogerów podróżniczych nagrała nagranie przedstawiające białą ciężarówkę Forda Transita z 2012 roku zaparkowaną na polnej drodze.

Ostatnia potwierdzona obserwacja Pettito, która dokumentowała podróż w mediach społecznościowych, miała miejsce 24 sierpnia, kiedy opuszczała hotel w Salt Lake City. Następnego dnia opublikowała swoje ostatnie zdjęcie na Instagramie.

Matka Pettito po raz ostatni rozmawiała z nią przez telefon 25 sierpnia. Rodzina uważa, że ​​para wybierała się wówczas do Parku Narodowego Grand Teton w Wyoming.

Schmidt otrzymała wiadomości tekstowe z telefonu Petito w dniach 27 i 30 sierpnia, które uznała za podejrzane.

W jednym z listów Pettito odniosła się do swojego dziadka swoim imieniem, które, jak mówi Schmidt, nie miało charakteru dziewczyny. Druga wiadomość mówiła tylko: „W Yosemite nie ma żadnej usługi”, odnosząc się do Kalifornijskiego Parku Narodowego, który prawdopodobnie nie odwiedzili podczas swojej podróży.

READ  Minister ds. Reagowania na COVID-19, Chris Hepkins, potwierdził, że mandat dotyczący szczepień obejmuje wolontariat rodziców w szkołach

Pettito i Londry, którzy poznali się w liceum na Long Island w stanie Nowy Jork, opuścili ten stan na początku lipca, by udać się na zachód, który nazwali „Życiem fanów”. Opublikowali zdjęcia w mediach społecznościowych podczas podróży przez Kansas, Kolorado i Utah.

12 sierpnia dzwoniący z 911 zgłosił, że Pralnia biła i uderzała Pettito przed Moonflower Co-operative w Moab w stanie Utah.

Policja Moab zatrzymała ciężarówkę na autostradzie w pobliżu Parku Narodowego Arches. Nagranie z kamery ciała pokazało Pettit płacz, gdy opisywała kłótnię, która eskalowała do tego, że została spoliczkowana przez pralnię, gdy prowadził. Funkcjonariusze nie zatrzymali pary, ale kazali im spędzić noc osobno.

Reuters

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top