Garmin 2021 Kompletny przewodnik

A może Kansas City? To nasz dom. Właśnie tam w 1989 roku firma Garmin postawiła na swój udział. Przez lata znacznie się rozwinęliśmy, oferując różnorodne produkty i globalny zasięg na 5 różnych rynkach. Ale niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią: nasz duch przedsiębiorczości i kultura, w której liczy się opinia każdego. To dlatego, że wierzymy, że można rozpalić świat technologii i nadal być po imieniu.

To, co robimy najlepiej, to tworzenie produktów, które pozwalają naszym klientom robić to, co kochają. W tym celu koncentrujemy się na praktycznych innowacjach, nigdy nie tracąc z oczu korzyści, jakie nasze produkty przynoszą naszym klientom. Jasne, kochamy dzwonki i gwizdki. Która wiodąca firma technologiczna nie? Ale upewniamy się, że nasze mają cel. Nie chodzi o to, co robimy. Chodzi o to, co umożliwiamy.

1. Garmin Forerunner 245 GPS 

 • Ocenia Twój aktualny stan wytrenowania, aby sprawdzić, czy trenujesz wystarczająco intensywnie, czy nie przeciążasz się podczas treningu. Oferuje dodatkowe funkcje monitorowania wydajności organizmu.
 • Pobierz dobrane do swoich celów i możliwości bezpłatne plany treningowe w aplikacji Garmin Coach lub stwórz własne własne treningi na platformie Garmin Connect.
 • Zaawansowane pomiary dynamiki biegu, w tym balans, czas kontaktu z podłożem, długość kroku i wiele więcej.
 • Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia aktywności w na żywo ułatwiają udostępnianie lokalizacji wybranym kontaktom.
 • Połączenie z sieciami GPS, GLONASS i Galileo pomoże śledzić, jak daleko, szybko i ciężko biegasz – na ulicach miasta lub poza nimi.

 

2. Garmin venu 

 • Dla Twojego fitnessu: ponad 40 planów treningowych dostępnych jest na różne poziomy trudności. Animowane ćwiczenia do treningu siłowego, cardio, jogi i pilatesu są wyświetlane na wyświetlaczu AMOLED. Garmin Coach pomoże osiągnąć cel biegania.
 • Fantastyczny wyświetlacz: eleganckie wzornictwo z zaokrąglonym kolorowym wyświetlaczem AMOLED. Żywe kolory, bardzo ostra rozdzielczość. Funkcjonalny, wytrzymały i elegancki. Łączy w unikalnym smartwatchu.
 • Dla Twojego rodzaju sportu: Popraw się w swoim sporcie i daj się zainspirować do nowego. Na Garmin zainstalowano ponad 20 aplikacji sportowych – bieganie, jazda na rowerze, joga, pilates, wędrówki, golf, SUP i wiele innych. Na nadgarstek o obwodzie od 125 do 190 mm.
 • Dla Twojego zdrowia: śledzenie zdrowia i fitnessu zapewnia informacje o zdrowym życiu. Saturowanie tlenu i pomiar tętna przekazują informacje o Twojej kondycji. Przypomnienia o idealnej gospodarce wodnej i zdrowy sen wspierają Twoją aktywność.
 • Dla Twojej muzyki i zakupów: Twój zegarek – inteligentny towarzysz: zapłać zakupy bez kontaktu z Garmin Pay. Ciesz się swoją muzyką. Aplikacja Garmin Connect wzbogaca Twoją aktywność i daje wgląd na Twoją osobistą aktywność.
READ  Matt Cash dumny z starań Polski o wsparcie Ukrainy jako pracodawcy żegna się z Mistrzostwami Świata przed meczem towarzyskim Szkocji

 

3. Garmin Unisex Zegarek Sportowy z GPS 

 • Trenuj jeszcze lepiej
 • Idealna nawigacja: dzięki fabrycznie zainstalowanej mapie
 • Przejrzysty design na Twoim nadgarstku
 • Obsługa płatności zbliżeniowych Garmin Pay, przechowywanie muzyki z usługą strumieniową
 • Długi czas pracy baterii

 

4. Garmin Forerunner 45/45 S 

 • Imponujące funkcje biegu: Forerunner 45 pomaga lepiej biegać i poprawić kondycję. Rozbudowane funkcje biegania z prędkością, czasem okrążeń i rejestrowaniem trasy zwiększają motywację; każdy dzień będzie lepszy.
 • Trenuj z sukcesem: biegaj tak efektywnie jak nigdy dotąd i przy tym zachowaj swój pomiar pulsu i VO2max zawsze w zasięgu wzroku; wartość baterii pokazuje Twój aktualny poziom energii i informuje Państwo, czy jesteś wystarczająco odpowiedni do następnego treningu.
 • Plany treningowe dla Twoich celów: zaplanuj swój optymalny trening, od spędzania wolnego od pracy do maratonu; Pobierz swój osobisty plan treningowy; trenażer Garmin Coach pomoże Ci osiągnąć cele; indywidualny i motywacyjny.
 • Stworzona do wielu dyscyplin sportowych w podróży; oprócz biegania jest wstępnie zainstalowane wiele innych profili sportowych, np. Jazda na rowerze, bieżnia, trenażer lub joga; wybierz swój ulubiony sportowy i zacznij od razu
 • Zawsze na bieżąco: ocenij swoje dane treningowe za pomocą Garmin Connect; dzięki inteligentnym powiadomieniom i śledzeniu na żywo będziesz zawsze w kontakcie i otrzymasz szybko pomoc dzięki automatycznemu komunikatowi o wypadku.

 

5. Garmin vívosmart 4 opaska fitness 

 • Smukła, lekka bransoletka z jasnym wyświetlaczem dotykowym OLED, czas pracy baterii wynosi 7 dni, wodoszczelność do 5 ATM (odpowiada ciśnieniu próbnemu na głębokości 50 m)
 • Zaawansowana analiza snu z przebiegiem fazy snu, czujnik Pulse Ox do wyświetlania nasycenia tlenu, VO2max i wiek fitness do analizy własnej sprawności
 • Body Battery do ustalenia własnego poziomu energii dla idealnego czasu treningu
 • Funkcje śledzenia aktywności, rozpoznawanie aktywności Move IQ, pomiar tętna na nadgarstku, pomiar poziomu stresu i inteligentne powiadomienia
 • Zakres dostawy: 1 x vívosmart 4, 1 x kabel USB do ładowania/synchronizacji, 1 x instrukcja szybkiego uruchomienia
 • Rozmiar fizyczny: S/M: 15 x 10,5 x 197 mm, do nadgarstka o obwodzie od 122 do 188 mm; L: 15 x 10,5 x 223 mm, do obwodu nadgarstka od 148 do 215 mm
READ  Alexa 2021 Kompletny kompletny przewodnik

 

6. Garmin Wielofunkcyjny zegarek GPS 

 • Garmin wielofunkcyjny zegarek sportowy Fenix 5 Plus Saphire; kompaktowy smartwatch GPS Multisport z pomiarem tętna na nadgarstku 1 i kolorowymi kartami TOPO z Trendline Popularity Routing do nawigacji na najpopularniejszych trasach; stworzony z myślą o przygodach, z eleganckim wzornictwem.
 • w wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala, dobrze czytelny nawet w świetle słonecznym oraz luneta, przyciski i obudowa ze stali nierdzewnej.
 • Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę na Twoim zegarku za pomocą bezprzewodowo połączonych słuchawek Bluetooth (sprzedawane oddzielnie), dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez telefonu2.
 • obsługuje Garmin płatności.
 • Rozwiązanie płatności bezstykowych3 umożliwia praktyczne płacenie za pomocą zegarka, dzięki czemu możesz zostawić pieniądze i karty kredytowe w domu; zintegrowane czujniki nawigacji (m. in. 3-osiowy kompas, żyroskop i wysokościomierz barometryczny) oraz obsługa wielu satelitów (GPS, GLONASS i Galileo) dla lepszej lokalizacji w trudnych warunkach niż w przypadku wyłącznie korzystania z GPS; czas pracy akumulatora: 4 do 7 dni w smartwatchu. i 4 godziny w trybie GPS z muzyką (w zależności od ustawień)

 

Tak, mamy siedzibę w Kansas City, ale jesteśmy prawdziwie globalną firmą. Posiadając biura w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Australii, nasze produkty sprzedawane są na całym świecie. Jedna przejażdżka windą w naszej siedzibie i prawdopodobnie usłyszysz w 4 (lub więcej) różnych językach. W Garmin działamy lokalnie, ale myślimy globalnie.

W Garmin lubimy zachęcać marzycieli. Ale w pewnym momencie miło jest się obudzić i cieszyć się w pełni świadomym życiem. Dzięki temu osiągnięcie równowagi między pracą, marzeniami i cieszeniem się życiem jest bardzo łatwe — od zajęć treningowych oferowanych przez cały dzień, przerw na wyjście i przemieszczanie się w naszym kampusie po programy wellness oferowane przez cały rok. Jest prawie niemożliwe, aby nie skorzystać z możliwości równowagi między życiem zawodowym a prywatnym firmy Garmin.

READ  Polska zepchnęła Kenstona do krawędzi, ale przegrała 3-1 w finale okręgowym Wiadomości, sport, praca

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top