Golf: Brooks Koepka nie może ukryć swojej nienawiści do Brysona DeChambeau w wywiadzie z PGA Championship

sport

Brooks Copka nie może ukryć swojej niechęci do Brysona Deschambo.

Historyczne zwycięstwo Phila Mickelsona w PGA Championship mogło być historią weekendu, ale wcześniej rozwiązany film przedstawiający wicemistrza Brooksa Koepki wywołał jeszcze większą reakcję fanów golfa.

Quebecca, który po raz drugi zremisował dwa strzały za Mickelsonem w głównym turnieju, został zapytany o to, jak minął jego drugi dzień i nie mógł ukryć frustracji w wywiadzie po trasie.

Dodaj go dobrze udokumentowanego z Brysonem DeChambeau, a dowiesz się, co się stało w ekscytującym wywiadzie, w którym Koepka zrzuca kilka bomb typu F. i okazuje całkowitą pogardę dla swojego amerykańskiego kolegi z drużyny.

W klipie reporter Golf Channel Todd Lewis zaczyna wypytywać Koepkę o jego drugą trasę koncertową.

Gdy Lewis mówi, Koepka wydaje się być rozproszony i ostatecznie stracił swój łańcuch myśli, gdy DeChambeau przechodzi obok niego w kadrze.

„Czasami… Hm… Straciłem rozum… Straciłem tok myślenia, słysząc te bzdury, o Chryste” – mówi Kubka przed kamerą.

„Będziemy się bawić w kompleksie telewizyjnym” – mówi z uśmiechem Lewis, a Kopka odpowiada: „Szczerze, nie będzie mnie to obchodziło”.

Nie jest jasne, co powiedział DeChambeau, ani czy to tylko jego obecność – lub fakt, że nosił stalowe gwoździe – rozgniewało Koepkę, ale to pokazuje, jak bardzo się nie lubią.

Drobna sprzeczka między duetem rozpoczęła się w styczniu ubiegłego roku, kiedy DeChambeau trafił w kompilację Koepki podczas streamowania Twitcha.

„Nie wiem, czy jego geny sprawiają, że wygląda dobrze, szczerze mówiąc” – powiedział DeChambeau na platformie do strumieniowego przesyłania gier. – Mam na myśli problem z ciałem, nie miał żadnych mięśni brzucha, mogę ci powiedzieć. Mam trochę mięśni brzucha.

READ  Wirtualne coroczne spotkania od Disguise's xR Solutions for Walmart

Komentarze pojawiły się po tym, jak Koepka stracił 20 funtów w sezonie 2019, zanim pojawił się w The Body Issue ESPN.

Koepka, który kilka miesięcy później miał wygrać czwarte główne mistrzostwo, odpowie DeChambeau na Twitterze.

„Miałem rację b_dechambeau, mam mniej niż 6 sztuk!” Napisał na Twitterze obok zdjęcia swoich nagród Wielkiej Czwórki!

Od tego czasu Koepka oddał kilka lekkich trafień w DeChambeau, podczas gdy wielki facet znany jako „Naukowiec” pozostał stosunkowo spokojny.

DeChambeau zdaje się być świadomy niedawnego filmu, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych i skomentował na Instagramie: „Wiesz, że teraz możesz naprawić znaki wysokości”.

Fani golfa nie mogli się nacieszyć wideo:

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top