Golf: Brooks Koepka nie może ukryć swojej nienawiści do Brysona DeChambeau w wywiadzie z PGA Championship

sport

Brooks Copka nie może ukryć swojej niechęci do Brysona Deschambo.

Historyczne zwycięstwo Phila Mickelsona w PGA Championship mogło być historią weekendu, ale wcześniej rozwiązany film przedstawiający wicemistrza Brooksa Koepki wywołał jeszcze większą reakcję fanów golfa.

Quebecca, który po raz drugi zremisował dwa strzały za Mickelsonem w głównym turnieju, został zapytany o to, jak minął jego drugi dzień i nie mógł ukryć frustracji w wywiadzie po trasie.

Dodaj go dobrze udokumentowanego z Brysonem DeChambeau, a dowiesz się, co się stało w ekscytującym wywiadzie, w którym Koepka zrzuca kilka bomb typu F. i okazuje całkowitą pogardę dla swojego amerykańskiego kolegi z drużyny.

W klipie reporter Golf Channel Todd Lewis zaczyna wypytywać Koepkę o jego drugą trasę koncertową.

Gdy Lewis mówi, Koepka wydaje się być rozproszony i ostatecznie stracił swój łańcuch myśli, gdy DeChambeau przechodzi obok niego w kadrze.

„Czasami… Hm… Straciłem rozum… Straciłem tok myślenia, słysząc te bzdury, o Chryste” – mówi Kubka przed kamerą.

„Będziemy się bawić w kompleksie telewizyjnym” – mówi z uśmiechem Lewis, a Kopka odpowiada: „Szczerze, nie będzie mnie to obchodziło”.

Nie jest jasne, co powiedział DeChambeau, ani czy to tylko jego obecność – lub fakt, że nosił stalowe gwoździe – rozgniewało Koepkę, ale to pokazuje, jak bardzo się nie lubią.

Drobna sprzeczka między duetem rozpoczęła się w styczniu ubiegłego roku, kiedy DeChambeau trafił w kompilację Koepki podczas streamowania Twitcha.

„Nie wiem, czy jego geny sprawiają, że wygląda dobrze, szczerze mówiąc” – powiedział DeChambeau na platformie do strumieniowego przesyłania gier. – Mam na myśli problem z ciałem, nie miał żadnych mięśni brzucha, mogę ci powiedzieć. Mam trochę mięśni brzucha.

READ  Betsy Hassett w ostatnim meczu Verne zmierzył się z rekonwalescencją przed mundialem

Komentarze pojawiły się po tym, jak Koepka stracił 20 funtów w sezonie 2019, zanim pojawił się w The Body Issue ESPN.

Koepka, który kilka miesięcy później miał wygrać czwarte główne mistrzostwo, odpowie DeChambeau na Twitterze.

„Miałem rację b_dechambeau, mam mniej niż 6 sztuk!” Napisał na Twitterze obok zdjęcia swoich nagród Wielkiej Czwórki!

Od tego czasu Koepka oddał kilka lekkich trafień w DeChambeau, podczas gdy wielki facet znany jako „Naukowiec” pozostał stosunkowo spokojny.

DeChambeau zdaje się być świadomy niedawnego filmu, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych i skomentował na Instagramie: „Wiesz, że teraz możesz naprawić znaki wysokości”.

Fani golfa nie mogli się nacieszyć wideo:

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *