Golf: Lydia Ko gra ostatnią rundę w Scottish Open, kończąc 1 i 2

Sporty

Lydia Koe rozgrywa swoje uderzenie na koszulce z pierwszego dołka podczas ostatniej rundy turnieju Scottish Women’s Trust Golf Open w Dumbarnie Links. Obraz/Getty Obrazy

Kolejny kraj, w pierwszej dziesiątce rankingu Lydia Ko. Czy to Stany Zjednoczone, Francja, Singapur, Japonia czy Szkocja – wydaje się, że nie ma to znaczenia, jeśli chodzi o wygląd Nowozelandczyka.

Koe zajęła się swoim ostatnim biegiem, aby zająć drugie miejsce w Scottish Open w Dombarney Links w Fife, dziewięć dni po zdobyciu brązu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Coe strzelił dziewiątkę do lat 63, w tym siedmiokrotnego ptaka i orła na czwartym par 17. Dziewiątka światowa zajęła w turnieju 14. miejsce, trzy uderzenia za zwycięzcą Ryanem O’Toole ze Stanów Zjednoczonych.

O’Toole został szóstym zwycięzcą po raz pierwszy w sezonie 2021 po strzeleniu ośmiu osób poniżej 68 roku życia.

To trzecie miejsce Ko w tym roku i dziewiąte miejsce w pierwszej dziesiątce. Pięć z tych dziesięciu najlepszych finiszów odbyło się w różnych krajach.

Koe weszła od razu do Scottish Open dzięki swojemu brązowemu medalowi na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, przygotowując się do przyszłotygodniowego British Open w Carnoustie.

Jej najlepszym miejscem w British Open było trzecie miejsce w 2015 roku, po tym jak dwukrotnie prowadziła amatorsko w latach 2012 i 2013. Coe już zapewniła sobie pierwszą szóstkę w tegorocznych Wielkich Szlemach zmierzających do tegorocznego finału głównego.

O’Toole rozpoczęła dzień od dziewiątego miejsca z Arią Jotanugarn i Charliem Hallem, a Amerykanka objęła prowadzenie w trzech ze swoich pierwszych czterech slotów.

Thitikul zremisował O’Toole z ptaszkiem na 3. miejscu na szóstym miejscu, ale O’Toole wrócił na prowadzenie z ptaszkiem na 4. miejscu na dziewiątym miejscu, aby zawrócić na 31. Utrzymała swoją przewagę przez cały dziewiąty tył i skończyła z ośmioma ptakami, w tym czwórką. ust. 5s.

READ  Rugby: Były All Black Vaea Fifita dołącza do Scarlet Wasps jako hit Covid-19

„Starałem się nie patrzeć na tabelę wyników” – powiedział O’Toole. „Starałem się po prostu zaufać mojemu caddy’emu, który poprowadzi mnie, czy musimy się położyć, czy być agresywnym, być cierpliwym lub cokolwiek. Dopiero w wieku 18 lat zobaczyłem, że Lydia nie jest daleko i mogłem powiedzieć, kiedy ona sprawiłem, że mój Byrdie w wieku 17 lat powinien być taki, że jest pewna luka, ponieważ ludzie wiwatowali, a ja pomyślałem: OK, oczywiście nie mogę teraz z tym źle zadzierać.

O’Toole pracuje z nową puszką, Michaelem Curry, po tym, jak odszedł na emeryturę po występie w Evian. Powiedziała, że ​​również rozważa przejście na emeryturę.

„Wychodzę za mąż w grudniu i cóż, mój zegar tyka. Chcę mieć dzieci. Na przykład, jak długo tu będę? Myślałem, że ten rok będzie moim ostatnim” – powiedział O’Toole. „Nigdy nie chciałam być mamą w trasie, jeśli chodzi o posiadanie dziecka i robienie tego wszystkiego. To po prostu nie brzmi dla mnie zabawnie. Ale jednocześnie nie wiem, czy mogę teraz przestać grać w golfa. ”

Podczas europejskiej trasy Kiwi Ryan Fox zajął 13. miejsce w Cazoo Classic w hrabstwie Kent w Anglii po tym, jak podczas ostatniej trasy miał mniej niż 70 lat. Szkocki Calum Hill wygrał turniej o swój pierwszy tytuł.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *