Gospodarz programu Daily Show, Trevor Noah, pozywa lekarza za nieudaną operację

Trevor Noah na Festiwalu Komedii 2013. Zdjęcie / Przedmowa

Komik Trevor Noah pozywa swojego lekarza i szpital za nieudaną operację.

Gospodarz Daily Show podjął działania prawne przeciwko dr Rileyowi J Williamsowi III i Szpitalowi Specjalnej Chirurgii na Manhattanie w zeszłym miesiącu po tym, jak niewłaściwie przeprowadzili procedurę 23 listopada 2020 r.

W dokumentach sądowych uzyskanych przez People, 37-letnia gwiazda – która chorowała między 25 sierpnia a 17 grudnia ubiegłego roku – twierdziła, że ​​oskarżeni byli „niedbali i zaniedbali brak leczenia i opieki”. [him] Z troską i umiejętnością.

Pozew oskarżył szpital i lekarza, który go leczył, o „niestosowanie zatwierdzonych metod ogólnego stosowania w ich opiece i leczeniu”, w tym o „nieprzepisanie odpowiednich leków” i „odstawienie niektórych przepisanych leków”, i stwierdzili, że nie. Użyj „odpowiednich badań i badań, aby zdiagnozować stan”, na który „cierpiał”.

Noah twierdził, że po operacji doznał „poważnego urazu fizycznego”, opisując charakter jego obrażeń jako „trwałe, poważne i niebezpieczne”, które sprawiły, że był „chory, bolesny, wiotki i niepełnosprawny”.

Pozew dodał:[Noah] doznali poważnych i bolesnych obrażeń ciała; cierpi z powodu silnego szoku nerwowego, cierpienia psychicznego, poważnych zaburzeń emocjonalnych i silnego bólu fizycznego; Był przykuty do łóżka i domu przez długi czas; musiał przejść hospitalizację, pomoc medyczną, leczenie i opiekę; doznał utraty radości z życia; zakaz wykonywania zwykłego zajęcia przez dłuższy czas; Ponieważ niektóre z jego obrażeń są trwałe, w przyszłości nadal będzie doznawał podobnych obrażeń”.

Szpital twierdzi, że zarzuty pozwu są „bezpodstawne”.

Przedstawiciel placówki powiedział: „HSS otrzymało skargę w imieniu pana Trevora Noah. Adwokat pana Noah podzielił się z nami szczegółowym odrzuceniem roszczeń, które są bezpodstawne.”

„Ze względu na ustawę o przenośności i odpowiedzialności w ubezpieczeniach zdrowotnych (HIPAA) prawo ogranicza nas od zajmowania się publicznie określonymi aspektami leczenia dowolnego pacjenta.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *