Gra Metaverse w Polsce? Polsko-estońska firma Zetly i amerykańska firma technologiczna Transmira INC z Doliny Krzemowej tworzą Spot Metaverse!

Gra Metaverse w Polsce?  Polsko-estońska firma Zetly i amerykańska firma technologiczna Transmira INC z Doliny Krzemowej tworzą Spot Metaverse!
– Reklama –

Zetly, polsko-estońska firma rozwijająca platformę do gier opartą na sieci blockchain, nabyła amerykańską firmę Transmira Inc. podpisała umowę o współpracy z firmą XR, która oferuje platformę Metaverse, łączącą Rozszerzoną Rzeczywistość (AR), Wirtualną Rzeczywistość (VR). i trójwymiarowe przestrzenie (3D) z lokalizacjami w świecie rzeczywistym.

Zetly to firma, która w jednym miejscu tworzy ekosystem i rynek tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i portfela cyfrowego. Dzięki platformie all-in-one kluby mogą wydawać swoje wirtualne tokeny, fani sportu mogą tworzyć własne NFT, sportowcy mogą organizować kampanie i federacje crowdfundingowe oraz oferować unikalne cyfrowe kolekcje. Dlatego Zetly chce budować rozwiązania, które pomogą klubom generować nowe przychody w oparciu o rozwiązania z zakresu technologii aktywów i zasobów cyfrowych. Poprzez swoją platformę sportową Zetly przygotowuje ekosystem dedykowany wszystkim sportom na świecie, niezależnie od dyscypliny. Platforma oferuje unikalne rozwiązania, które umożliwiają grę, system nagród, grywalizację, głosowanie, sprzedaż biletów, transmisję strumieniową lub gry Play2 Earn. Teraz skupia się również na rozwiązaniach w Metaverse.

Sportowe metaverse może być wykorzystywane przez organizacje i kluby sportowe nie tylko do czerpania z nowych źródeł przychodów, ale także do zwiększania zaangażowania fanów. To szansa na rozwój i jednocześnie świetna inwestycja dla klubów, które utrzymują bliskie relacje ze swoimi kibicami. Fani w dzisiejszych czasach chętnie wydają pieniądze za pomocą tokenów, doświadczają wirtualnych doświadczeń lub zdobywają nagrody, które można im zaoferować w cyfrowym świecie. Wraz z rosnącą popularnością rozwiązań opartych na NFT i innych zasobach cyfrowych, możliwości ich wykorzystania rosną.

Transmira Inc. Kolejny z naszych partnerów dostarczający przyszłościowe rozwiązania cyfrowe oparte na blockchain. Wierzymy, że Transmira ze swoją platformą Omniscape i Zetly umożliwią klubom sportowym wejście do świata Metaverse, który jest teraz niewyobrażalny, przy jednoczesnym zarabianiu i dostarczaniu ekscytujących nowych doświadczeń dla ich fanów.powiedział Michael Kliger, dyrektor generalny Zetly.

READ  Pierwsza w Polsce kolekcja osobliwości Hilton debiutuje w Heart of Krakow

„To, co oferujemy jako Transmira, to możliwość tworzenia cyfrowych podwójnych stadionów w pełnej skali (rzeczywistego i wirtualnego). Następnie wprowadzamy naszą opatentowaną technologię, która pozwala nam łączyć obiekty 3D i NFT ze specjalnymi ofertami dla obiektów ze świata rzeczywistego. stworzymy kompletne rozwiązanie dla stadionów. Początkowo skupimy się na piłce nożnej w polskiej lidze, a następnie planujemy dalszą ekspansję.– dodaje Robert Rice, dyrektor generalny Transmira Inc.

Zetly i Transmira Inc. Umowa o współpracy między dwoma krajami przewiduje również uruchomienie ekskluzywnego programu pilotażowego dla 2-3 klubów sportowych w Europie Wschodniej we współpracy z kilkoma partnerami. W ramach tego programu wybrane kluby będą miały możliwość przeskanowania swoich stadionów i wprowadzenia ich w świat sportu Metaverse. Obie firmy ogłoszą szczegóły projektu na początku września.

www.zetly.io.

www.transmira.com

www.ominscape.com

Kontakt dla mediów: Christian Dryniak, CMO Jaitley, [email protected]

– Reklama –

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *