Harry i Meghan odwiedzają ONZ podczas spotkania światowych liderów | 1 news

Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, spotkali się w sobotę z wysokim rangą urzędnikiem ONZ na największym zgromadzeniu organizacji w tym roku.

Książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex, są eskortowani, gdy opuszczają siedzibę ONZ po wizycie podczas 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych. Źródło: Associated Press


Członkowie rodziny królewskiej przybyli do siedziby ONZ, aby porozmawiać z zastępcą sekretarza generalnego Aminą Mohammed.

Cała trójka miała pojawić się później w sobotę na Global Citizen Party w Central Parku w Nowym Jorku.

„To było piękne spotkanie” – powiedziała Meghan, gdy para opuściła ONZ.

Organizacja Narodów Zjednoczonych powiedziała, że ​​Mohammed pochwalił wysiłki pary na rzecz promowania równości w szczepionkach na całym świecie i pochwalił priorytety, które dzielą z ONZ, w tym klimat, wzmocnienie pozycji ekonomicznej kobiet, zaangażowanie młodzieży i zdrowie psychiczne.

Meghan i Harry będą naciskać na szczepionkę podczas 24-godzinnego koncertu z gwiazdami.

Zawierała pokazy organizowane w miejscach od Nowego Jorku po Paryż, Lagos w Nigerii i Seul w Korei Południowej.

Organizacja Narodów Zjednoczonych jest w trakcie dorocznego spotkania Zgromadzenia Ogólnego światowych przywódców, chociaż para nie uczestniczyła w przemówieniach w auli.

Była współzałożycielka UN Women, Meghan Markle, kilka lat temu została „adwokatką udziału w życiu politycznym i przywództwa”.

Harry odwiedził agencję UNICEF dla dzieci w Nowym Jorku w 2010 roku.

Na początku tego tygodnia Harry i Meghan odwiedzili między innymi szkołę w Nowym Jorku, wieżę World Trade Center i Muzeum 9/11.

READ  Reviving Memories of The Beatles: Koncert balansuje na krawędzi chaosu

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top