Hotel Transylwania: Transformania: sequel bez Sandlera na nowym poziomie

Hotel Transylwania: Transformania (PG, 88 min) Reż. Jennifer Kluska i Derek Drymon **

Wiesz, że franczyza jest w tarapatach, kiedy Adam Sandler i Kevin James stwierdzają, że mają już dość. Pamiętaj, to jest duet, o którym myślę dorośli 2 To był dobry pomysł.

Nawet największa kasa trylogii nie była w stanie przekonać komików do powrotu po 2018 roku sLetnie wakacje Stanowi decydujący krok w jakości animowanej przygody i spójności śmiechu.

Podczas gdy reszta członków obsady głosowej nadal cieszy się głęboką siedzibą talentów, od WandaVisionKathryn Hahn do Andy’ego Samberga, Seleny Gomez, Fran Drescher i Steve’a Buscemi są nieco słabo obsługiwane przez trzech scenarzystów, wśród których jest twórca serialu Gendy Tartakovsky, który jako pierwszy zrezygnował z obowiązków reżyserskich, aby umożliwić pies KotDerek Drymon i Dzikie kuleJennifer Kluska objęła prowadzenie.

Czytaj więcej:
* Nightmare Alley, Spencer i Lucorice Pizza są wśród filmów, które trzeba zobaczyć w styczniu
* Hubie Halloween: przestarzała komedia Adama Sandlera z Netflixa nie ma śmiechu
* Hotel Transylwania 3: Słaba komedia Adama Sandlera dostarcza tylko śmiechu
* 5 najlepszych programów Seleny Gomez

TransforminiGłówny problem z serialem wynika z ograniczenia jednej z mocnych stron serii – postaci drugoplanowych – do zaledwie kilku linijek, gdzie historia zasadniczo staje się dwuręczną mobilną komedią towarzyszącą, zawierającą lęk przed Brianem Hallem i jego ludzkim przyjacielem. Johnny Lau (Samberg).

Ich przygody zaczynają się, gdy córka Mavis (Gomez) namawia mnie, bym pozwolił Johnny’emu pomóc w organizacji obchodów 125-lecia hotelu o tej samej nazwie.

Zdeterminowany, aby zaangażować wszystkich i stworzyć niesamowity program, wszystko to ma nieco kształt gruszki i sprawia, że ​​Drac musi dosłownie gasić pożary, aby upewnić się, że wszystko działa płynnie.

Główny problem Transformanii polega na skróceniu do kilku linijek jednej z mocnych stron serialu – postaci drugoplanowych – a historia w zasadzie staje się komedią towarzyszącą na dwie ręce.

dostarczony

Główny problem Transformanii polega na skróceniu do kilku linijek jednej z mocnych stron serialu – postaci drugoplanowych – a historia w zasadzie staje się komedią towarzyszącą na dwie ręce.

To również sprawia, że ​​ma poważne wątpliwości co do ważnej reklamy, która niepokoi go od jakiegoś czasu. Dziewczyna Eriki (Han) przekonała go, by przeszedł na emeryturę, przekazał firmę Mavis i Johnny’emu i „rozpoczął nowy rozdział” jego własnego, ale perspektywa przejścia korporacji „całkowitą przemianą Johnny’ego” już przeraża go, zwłaszcza po tym, jak Johnny zgaduje, co dalej.

Więc to strach, bardziej niż cokolwiek innego, napędza ogłoszenie o zastąpieniu Draca, że ​​hotel doda nową toaletę do holu. Wynika to z gniewu i rozczarowania, zwłaszcza ze strony dwóch głównych kobiet w jego życiu, gdy Drake próbuje wyjaśnić swoją decyzję o odkryciu „zbyt starego i bardzo niebezpiecznego” prawa własności, co oznacza, że ​​Johnny nie może być właścicielem hotelu, ponieważ nie jest właściciel hotelu. potwór.

Hotel Transylwania: Transformania to super słodki deser, który zdecydowanie sygnalizuje koniec tej trwającej dekadę passy.

dostarczony

Hotel Transylwania: Transformania to super słodki deser, który zdecydowanie sygnalizuje koniec tej trwającej dekadę passy.

Po tym, jak Van Helsing (Jim Gavigan) podsłuchuje ich rozmowę, oferuje rozwiązanie w postaci wiązki Monsterfication. Po próbie świnki morskiej Johnny jest zachwycony swoim nowym wyglądem i chce się nim pochwalić.

Jednak reakcja nie jest dokładnie taka, jakiej się spodziewał, próby odwrócenia tej sytuacji przez Drake’a kończą się fatalnie, a jej efekty stają się niebezpiecznie niestabilne i potencjalnie niezmienne.

Pragnienie Johnny'ego (Andy Samberg) bycia zaakceptowanym jest tym, co napędza Hotel Transylvania: The Transformania Story.

dostarczony

Pragnienie Johnny’ego (Andy Samberg) bycia zaakceptowanym jest tym, co napędza Hotel Transylvania: The Transformania Story.

Transformini Najlepiej sprawdza się w chwilach, gdy tradycyjne kosmiczne istoty są dziesiątkowane. Odkrycie Franka jako widza w stylu Joeya Tribbianiego, przekalibrowanie wilkołaka Wayne’a jako brodatego hipstera i zamienienie Blobby’ego z powrotem w miskę galaretki zapewnia chwile prawdziwego śmiechu, ale są one bardzo nieliczne.

Zamiast tego musimy znosić bitwy Draca z poparzeniami słonecznymi, pęcherzami i bagnem, gdy on i Johnny podróżują przez Amerykę Południową, łącząc się i odkrywając ich wzajemną „wewnętrzną lepkość”. Rezultatem jest bardzo słodki deser, który zdecydowanie sygnalizuje koniec tej dziesięcioletniej passy.

Hotel Transylwania: Transformania Teraz dostępne do przesyłania strumieniowego w Amazon Prime Video.

READ  Misha Barton mówi, że „zastraszanie” na planie doprowadziło ją do opuszczenia OC

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top