Robert De Niro odczuwa „potworny ból” po kontuzji na planie filmowym

Robert De Niro zerwał quad w grupie Venus Moon Killers. Zdjęcia / Getty Images

Robert De Niro dochodzi do siebie po kontuzji nogi na planie nowego filmu Martina Scorsese.

77-letni aktor powiedział IndieWire, że doznał kontuzji podczas kręcenia filmu Killers of the Flower Moon w Oklahomie. Film wszedł do produkcji w zeszłym miesiącu po opóźnieniu spowodowanym pandemią Covid-19.

„Jakoś rozerwałem swój kwadrant … [It was] „To tylko prosty krok na coś, z czego właśnie wyszedłem” – powiedział serwisowi informacyjnemu.

„Ból był potworny i teraz muszę to naprawić. Ale to się zdarza, zwłaszcza gdy się starzejesz; musisz być przygotowany na nieoczekiwane rzeczy”.

Ale irlandzka gwiazda powiedziała, że ​​jest na dobrej drodze i będzie dobrze.

– Dzięki Bogu, niewiele się ruszam. Więc odniesiemy sukces.

Podczas gdy niektórzy fani mogą obawiać się, że kontuzja może opóźnić nowy film Scorsese, aktor De Niro wyjaśnił, że jest mało prawdopodobne, aby wpłynęło to na produkcję. Jego przedstawiciel powiedział People, że nie będzie żadnych przestojów w filmowaniu, ponieważ „nie planuje ponownie filmować przez następne trzy tygodnie”.

Killers of the Flower Moon jest produkowany dla Apple TV + i chociaż wciąż nie ma informacji o dacie premiery, sama obsada wystarczy, aby ekscytować.

Robert Deniro występuje u boku Leonarda DiCaprio w kolejnym filmie Martina Scorsese.  Zdjęcia / Getty Images
Robert Deniro występuje u boku Leonarda DiCaprio w kolejnym filmie Martina Scorsese. Zdjęcia / Getty Images

Oprócz De Niro w filmie występują także Leonardo DiCaprio i Jesse Plemons. Film oparty jest na literaturze faktu Davida Grana o śledztwie w sprawie seryjnych morderstw Osage Nation w latach dwudziestych XX wieku, po odkryciu cennej ropy, według raportów IndieWire.

De Niro gra wuja Leo Ernsta Buckhardta – Williama Hilla.

Bez wątpienia film będzie bardzo wyczekiwany wśród fanów Scorcese. De Niro zagrał także w ostatnim filmie słynnego reżysera, Irlandczyk, po dziewiątej współpracy z Scorcese.

READ  Książę Harry, najbliższy królewski sojusznik Meghan Markle, księżniczka Eugenie zauważona z Piersem Morganem

Irlandczyk zastosował przeciwstarzeniowe efekty wizualne na głównych aktorach, aby wzmocnić historię w czasie i zyskał szerokie uznanie krytyków.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *