Hugh Jackman zakontraktował Covid w Nowym Jorku, ujawnia swój wpływ na Instagramie

Hugh Jackman potwierdził swoją infekcję w filmie opublikowanym na Instagramie, aby fani mogli to „usłyszeć” od niego. Wideo / Sky News Australia

Australijska gwiazda ujawniła, w jaki sposób wirus wpłynął na niego w filmie społecznościowym skierowanym do fanów.

Hugh Jackman uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covida po wybuchu epidemii w produkcji na Broadwayu, w której gra główną rolę.

Australijski aktor, który trzy tygodnie temu otrzymał szczepionkę przypominającą, potwierdził swoją infekcję w filmie opublikowanym na Instagramie, aby fani mogli to „usłyszeć” od niego.

Napisał do klipu: „Wykazałem pozytywny wynik testu na Covid. Łagodne objawy, a kiedy już jestem oczyszczony… Nie mogę się doczekać powrotu do The Winter Garden! MusicManBway”.

Hugh Jackman potwierdził swoją infekcję w filmie na Instagramie, który został opublikowany, aby fani mogli nadrobić zaległości "Posłuchaj tego" od niego.  Zdjęcia/Getty Images
Hugh Jackman potwierdził swoją infekcję w filmie opublikowanym na Instagramie, aby fani mogli to „usłyszeć” od niego. Zdjęcia/Getty Images

Na filmie Jackman ma na sobie czarną maskę i przekazuje wiadomość na białej ścianie, gdy uspokaja fanów.

„Cześć, dzień dobry”, powiedział, „więc chciałeś tylko usłyszeć ode mnie, że dziś rano uzyskałem pozytywny wynik testu na Covida”.

„Moje objawy są jak przeziębienie, boli mnie gardło i katar, ale nic mi nie jest. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby jak najszybciej wyzdrowieć”.

„Kiedy moja ręka zostanie oczyszczona, wrócę na scenę do River City. Więc chciałeś tylko usłyszeć ode mnie. Więc proszę, bądź bezpieczny, bądź zdrowy i bądź miły”.

53-latek zaczął występować w The Music Man na Broadwayu przed Bożym Narodzeniem, ale kilka dni później do Covid dołączył jego partner, Sutton Foster.

Teraz, dzięki jego drugiej specjalizacji w Samotności, produkcja odwołała wszystkie koncerty do Nowego Roku, a Jackman nie działał co najmniej do 6 stycznia.

Nowy Jork jest obecnie w trakcie znacznego wzrostu cen Omicron.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top