Ian Foster dostarcza aktualnych informacji na temat stanu zdrowia Jordiego Barretta

Ian Foster dostarcza aktualnych informacji na temat stanu zdrowia Jordiego Barretta

Wszyscy kibice Blacks mogą odetchnąć z ulgą, gdy trener Ian Foster ujawnił, że kontuzjowany rozgrywający Jordy Barrett „wróci i będzie dostępny w przyszłym tygodniu”.

Nowozelandczycy obawiają się najgorszego, gdy w poniedziałek rozeszła się wiadomość o kontuzji Barretta. Boczny obrońca, który wrócił do środka, opuścił sesję treningową na początku tego tygodnia w upalny dzień w Lyonie.

Barrett może grać w obronie na dowolnej pozycji innej niż połowa boiska i ma sprawdzoną umiejętność wykonywania rzutów karnych z niewiarygodnych odległości. Zatem wszystko, co długoterminowe, z pewnością zdenerwowało All Blacks.

separator wideo

Barrett unikał jednak niczego zbyt poważnego, ponieważ trener Foster starał się uspokoić nerwy i obawy związane z powagą kontuzji.

„Jest stosunkowo blisko. Po testach Twickenhama tak naprawdę nie wiedzieliśmy, ale odczuwał lekki ból” – powiedział Foster reporterom.

„To bardziej nieharmonijny rodzaj kontuzji kolana niż cokolwiek innego. W pewnym sensie jest to zapobiegawcze, ale lubimy myśleć, że wróci i będzie dostępny w przyszłym tygodniu.

Ale All Blacks doznali kolejnego, poważniejszego ciosu. Wing Emune Narawa został wykluczony z Pucharu Świata w Rugby i wróci do Nowej Zelandii.

23-letni Narawa opuścił większość turnieju rugby z powodu kontuzji pleców, ale wydaje się, że wraca do pełnej sprawności. Ale to nie miał być koniec.

„To bardzo smutne. W tygodniu na Twickenham pobiegł swój najszybszy czas w roku i regularnie wraca, więc jego przygotowania były naprawdę dobre i wyniki rosną” – dodał Foster.

„Oczywiście potykał się od czasu testów w Argentynie i od razu szło mu dobrze. W poniedziałek trenował naprawdę dobrze i tak naprawdę ostatnią rzeczą, jaką zrobił w ramach zestawu umiejętności, było to, że naruszył zasady.

„To druga strona medalu i jest to dla niego bardzo smutne. Ciężko pracował, aby się tu dostać, a my byliśmy podekscytowani tym, gdzie był.

READ  Pendżab CM postanowił założyć sportowy fundusz żelazny w wysokości 2 mld rupii

„Najlepszą rzeczą dla niego jest teraz pójście na rehabilitację w domu. Nie jest miło, gdy trener mówi komuś na początku, że wraca do domu.

„Jest popularną częścią tej grupy i wiemy, że postąpi słusznie”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *