Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio na żywo: Steven Hills wywalczył medale w męskim wyścigu drogowym T1-2

Stephen Hills, kolarz Taranaki, zajął szóste miejsce w swoim ulubionym wydarzeniu, męskim wyścigu szosowym T1-2.

Dean Mahtaropoulos / Getty Images

Wspaniała Sophie Pascoe będzie zwracać uwagę na kolejny dzień w Tokio, czekając na swoje piąte i ostatnie wydarzenie oraz potencjalny 20. medal paraolimpijski w karierze.

Po zdobyciu kolejnych złotych medali na 100m stylem dowolnym i 200m indywidualną zmienną, oraz To ostatnie jest dramatyczne, ponieważ wymaga pomocy medycznej Następnie Pascoe w czwartek spędzi tydzień w Tokyo Aquatics Centre w damskiej skoczni motylkowej S9 na 100 metrów.

Sophie Pascoe wzięła udział w swoim piątym i ostatnim wydarzeniu na Igrzyskach Paraolimpijskich w czwartek.

CodziennySamochód/Fotosport

To kolejne z jej mocnych wydarzeń, które zdobyła złoto motyla w Londynie 2012 i Rio pięć lat temu, a w ciągu ostatnich dwóch dni dwunaste złoto wydaje się być w zasięgu ręki, jeśli poprzednia noc nie zajęła wiele. Pascoe powiedziała po dramacie, który nastąpił w środę po wyścigu, że na pewno ustawi się w kolejce.

TVNZ Doki

Pascoe zdobyła swoje pierwsze złoto na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio

Jesse Reynolds to kolejny pływak Kiwi, który w środę zajął siódme miejsce w finale 200 m IM SM9 mężczyzn.

Dwóch innych medalistów wypłynęło w czwartek na wodę Sea Forest Waterway, spływ kajakiem Scott Martlow I Corbin Hart w odpowiednich kwalifikacjach, z finałami w piątek.

Później sprinterka Anna Stephen czeka na swój drugi finał na Stadionie Olimpijskim w eliminacjach kobiet na 100 m T64.

READ  Dominują Rose Lavelle, Carli Lloyd

*Kiwi w akcji w 9. dniu Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio w czwartek (czasu nowozelandzkiego):

12.46: Sophie Pascoe – 100m Butterfly S9, Runda 2

20.22: Jesse Reynolds – Mężczyźni Finał motylkowy S9 100m (jeśli zakwalifikowano)

20.28: Sophie Pascoe – finał S9 kobiet na 100 m Butterfly (jeśli zakwalifikowano się)