Irish Open Horizon: Adrian Mironek pierwszym polskim zwycięzcą w historii DP World Tour | aktualności golfowe

Meronke zdobywa Final 66, kończąc z trzybramkową przewagą nad Ryanem Foxem i zdobywając swój pierwszy tytuł w DP World Tour; David Low, John Catlin i Fabrizio Zanotti awansują do 150. Open przez Open Qualifier Series po remisie o czwarte miejsce

Ostatnia aktualizacja: 07.03.22 17:25

Polak Adrian Mironek podczas czwartego dnia Irish Open Horizon

Adrian Meronk osiągnął wyczyn zostania pierwszym polskim zwycięzcą w historii DP World Tour odnosząc imponujące zwycięstwo w Horizon Irish Open.

Meronke wykonał orzeł i dwa woleje w trzydołkowym odcinku pod koniec ostatniego biegu, aby odskoczyć od zatłoczonej tabeli liderów na Juliet Mountain, gdzie Under-66 widział, jak zakończył tydzień w grupie do lat 20 i zdobył trzy strzały wygrać.

Ryan Fox zajął drugie miejsce, wyprzedzając Thurstona Lawrence’a, podczas gdy Szkot David Law, Amerykanin John Catlin i Paragwaj Fabrizio Zanotti zdobyli miejsca w 150. Open – poprzez Open Qualifier Series – dla wszystkich czwartych drużyn z remisem w grupie do lat 15.

Ryan Fox o włos przeoczył swój trzeci tytuł w DP World Tour

Ryan Fox o włos przeoczył swój trzeci tytuł w DP World Tour

Meronke objął jednorazową przewagę ostatniego dnia i poruszał się wyraźniej z dwoma wróblami nad swoimi czterema otwartymi polami, tylko po to, by pokonać czwartą i rozłożyć serię słupków wzdłuż przedniej dziewiątki, aby dotrzeć do zakrętu za nim.

Światowy numer 110, który w połowie swojego 12. DP World Tour, który rozpoczął się w tym roku, znalazł się w pierwszej dziesiątce, spadł jeszcze bardziej, gdy Fox – który grał kilka setów z przodu – obserwował trzy birdie w czterodołkowym odcinku trzynastego . Do siedemnastego orła, aby przenieść dziewięć pod ten dzień.

Fox ostatnio oszukiwał, aby zamknąć rundę 64 dnia, aby objąć prowadzenie klubu w kategorii U-17, podczas gdy Lawrence tymczasowo osiągnął tę sumę, zanim zakończył ostatnią rundę 67 z bogeyem.

Meronk odnowił 15. miejsce, aby znaleźć się na jednym miejscu w czołówce, zanim przejął mistrzostwo, skacząc z 25 stóp na 15 i 12 stóp dalej, aby przejść do przodu.

Błyszczący orzeł z siedemnastego zielonego dał Mironcowi wyraźną przewagę w ostatniej czterokierunkowej rundzie, a 29-latek w swoim stylu znalazł środek pola i strzelił dwa gole, aby wyrównać.

Więcej do obserwowania…

READ  George Burgess wchodzi do ośrodka odwykowego, oświadczenie smoków St George Illawarra, poza sezonem

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top