Izba Lபbock zapowiada 12-dniowy rejs „Odkrywanie Polski”

Lubbock, Teksas (komunikat prasowy) – Izba Handlowa w Lubbock ogłosiła 12-dniowy wyjazd do Polski, którego odlot zaplanowano na 23 kwietnia 2022 r. Członkowie Izby oraz ich rodziny i przyjaciele są zaproszeni raz w życiu.

Podczas wycieczki all-inclusive po Polsce odkryj gorzką przeszłość i urzekającą teraźniejszość kraju. Odwiedź stolicę Warszawy, odrodzoną po II wojnie światowej. Zobacz Zamek Wavell, dawny dom królów cesarskiej Polski. Spójrz na czarną Madonnę, gdy Jasna idzie do klasztoru Kora. Cofnij się w czasie, próbując swoich sił w 500-letnim przepisie na pierniki. Podczas poruszającej wizyty w Auschwitz ujawnij jego tragiczną historię i tragiczną prawdę. Odkryj polską kulturę podczas ludowego obiadu i występuj w Krakowie.

„To wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w międzynarodowej podróży o wielkiej wartości historycznej” – powiedział Eddie McBride, Prezes Izby i Dyrektor Generalny. „Podróżujący mogą poznać polską kulturę i historię, poznać otoczenie biznesowe i poznać nowych przyjaciół z całego kraju”.

Zainteresowanych podróżowaniem zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi, która odbędzie się 21 września o godz. 17:30 w Izbie Gospodarczej w Lubbock. Rejestrację wydarzeń i informacje dotyczące podróży można znaleźć na stronie LubbockChamber.com Lub przez Kliknij tutaj. Skontaktuj się z Theresą Hart pod numerem (806) 761-7003 lub wyślij e-mail do Theresy Hart pod adresem lubbockbiz.org.

Prawa autorskie 2021 KCBD. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje przekazane przez Izbę Handlową w Lubbock.

READ  UDA One jest teraz kompatybilny z e-Dol w Polsce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *