„Jądra stają się spuchnięte”: Nicki Minaj publikuje dziwaczny anty-ekstremistyczny tweet

Amerykańska raperka Nicki Minaj napisała na Twitterze dziwne wyjaśnienie, dlaczego nie pojawi się w tym roku na Met Gala. Załączone zdjęcie

Amerykańska raperka Nicki Minaj powiedziała, że ​​odmówiła przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19, aby wziąć udział w dzisiejszej gali Met.

Założona w 1948 roku prestiżowa impreza modowa rozpoczyna się w Nowym Jorku w prestiżowym Metropolitan Museum of Art, a Cream Showbiz znajduje się na bardzo ekskluzywnej liście gości.

Ale Minaj zabrała się do Twittera, aby ogłosić, że nie weźmie udziału pomimo otrzymania zaproszenia, i ujawniła, że ​​goście muszą dostać szczepienie.

W kolejnej lawinie tweetów 38-letni piosenkarz Super Bass ujawnił, że jej „dziewczyna kuzyna” została zaszczepiona i jego „jądra spuchły”.

Powiedziała, że ​​​​mężczyznę dzieliły tygodnie od ślubu i że jego przyszła żona odwołała ślub z powodu rzekomych skutków ubocznych.

„Mój kuzyn z Trynidadu nie zostanie zaszczepiony, ponieważ dostał go jego przyjaciel, a on jest bezsilny. Jego jądra są spuchnięte. Jego przyjacielowi brakowało tygodni do ślubu, a teraz dziewczyna odwołała ślub. Po prostu módl się za niego i upewnij się, że czujesz się komfortowo ze swoją decyzją i nie bój się” – dodał Minaj.

Zgodnie z oczekiwaniami stanowisko Minaja zostało brutalnie wyszydzone w mediach społecznościowych.

Większość ludzi szybko zdała sobie sprawę, że przyczyną zapalenia zdecydowanie nie była szczepionka Covid-19.

Minaj zakończyła pytaniem 23 milionów obserwatorów na Twitterze: „Którą szczepionkę poleciłbyś?”

READ  Meghan Markle, przyjaciółka księcia Harry'ego, łamie „kłamstwa” o Karolu, Dianie

Piosenkarka przyznała, że ​​prawdopodobnie w końcu dostanie szczepionkę, aby mogła wyruszyć w trasę, ale dopiero po przeprowadzeniu dalszych badań.

„Wiele krajów nie pozwoli naszym partnerom działać bez szczepionki” – dodał Minaj w osobnym tweecie – „Polecam zaszczepienie się”. „Muszą wyżywić swoje rodziny. Jestem pewien, że też się zaszczepię, bo jadę w trasę itp.”

Impreza kostiumowa, która w tym roku świętuje temat ogólnoamerykański, została odwołana w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa.

Gala Met to coroczna impreza zbierająca fundusze, która zbiera fundusze dla Instytutu Kostiumów w Metropolitan Museum of Art i jest jednym z głównych źródeł finansowania, którego łączny wkład ma przekroczyć 270 milionów dolarów po wydarzeniu w 2019 roku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *