Pensylwania opublikuje nowe dane dotyczące hackowania COVID

Gubernator Pensylwanii Tom Wolf i pełniąca obowiązki sekretarza zdrowia Alison Beam reklamują dziś szczepionki przeciw COVID-19, ponieważ oczekuje się, że stan opublikuje nowe dane na temat wirusa. Oczekuje się, że ogłosi, ile zaszczepionych osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność wirusa – znanego również jako wypryski, a kiedy odbędzie się konferencja prasowa, możesz ją obejrzeć w odtwarzaczu wideo powyżej. Aby ją zobaczyć, może być konieczne odświeżenie tej strony. Departament Zdrowia Pensylwanii opublikował następujące informacje przed briefingiem: „Dzisiaj pełniąca obowiązki sekretarza zdrowia Alison Pim opublikuje raport na temat danych dotyczących poszczepiennych przypadków COVID-19 w Pensylwanii, znanych jako „przełomowe przypadki”. , starszy specjalista ds. klinicznych w Pennsylvania Ben Medicine Lancaster Public Health, aby omówić, jakie szpitale obecnie doświadczają, ponieważ dzienna liczba przypadków przekracza 4000 w całym stanie. Centers for Disease Control and Prevention definiuje przypadki poszczepienne jako osoby, które zostały w pełni zaszczepione i przetestowane pozytywny na COVID-19 więcej niż 14 dni po zakończeniu pełnej serii szczepień jedno- lub dwudawkowych.Są one również określane jako przełomowe szczepionki.” Wolf odwiedza klinikę szczepionek w Reading. We wtorek rano Wolf odwiedził klinikę szczepień mobilnych w Reading District Community College, aby zachęcić ludzi do szczepień. „Szczepienie mieszkańców Pensylwanii jest naszym priorytetem numer jeden” – powiedział Wolf. „A to dlatego, że jest to pierwszy sposób, w jaki możemy walczyć z COVID-19″. „Szczepienia to sposób na zakończenie tej pandemii. W ten sposób każdy z nas może być częścią rozwiązania problemu COVID-19 i w ten sposób możemy chronić ludzi wokół nas, którzy nie mogą się jeszcze zaszczepić”. Liczba hospitalizacji w Pensylwanii rośnie, a urzędnicy z Pensylwanii twierdzą, że więcej osób jest hospitalizowanych z powodu COVID-19 niż wcześniej. Trend w ciągu ostatnich dwóch tygodni rośnie. W tej chwili nie jest jasne, ile przypadków odebrano osobom zaszczepionym. Jednak Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) twierdzi, że jeśli jesteś zaszczepiony, twoje szanse na hospitalizację są bardzo niskie, w Pensylwanii 67% dorosłych jest w pełni zaszczepionych. Około 83% było częściowo zaszczepionych. Aby znaleźć pobliską klinikę szczepionek, odwiedź stronę Vacines.gov.

READ  Młodzi ludzie, zwłaszcza młode kobiety, zgłaszają zmiany medyczne i behawioralne z powodu mediów społecznościowych i mam nadzieję, że zwracamy na to uwagę

Gubernator Pensylwanii Tom Wolf i pełniąca obowiązki sekretarza zdrowia Alison Beam promują szczepienia przeciwko Covid-19 Dzisiaj, kiedy kraj ma opublikować nowe dane dotyczące wirus.

Aktualizacja: Beam zorganizuje konferencję prasową o godzinie 14.00 w Lancaster General Hospital. Oczekuje się, że ogłosi się liczbę zaszczepionych osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność wirusa – znanego również jako przypadki penetracji.

Kiedy konferencja prasowa się odbędzie, możesz ją obejrzeć w odtwarzaczu wideo powyżej. Aby ją zobaczyć, może być konieczne odświeżenie tej strony.

Departament Zdrowia stanu Pensylwania opublikował przed konferencją prasową następujące informacje:

Dziś, pełniąca obowiązki sekretarza zdrowia Alison Beam, opublikuje raport na temat danych dotyczących przypadków COVID-19 po szczepieniu w Pensylwanii, znanych jako „przełomowe przypadki”. , aby omówić, z jakimi szpitalami zmagają się obecnie szpitale z dzienną liczbą przypadków przekraczającą 4000 w całym stanie.

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób definiuje przypadki po szczepieniu jako w pełni zaszczepione osoby, u których wynik testu na COVID-19 był pozytywny ponad 14 dni po zakończeniu pełnej serii szczepień w postaci jednej lub dwóch dawek. Są również określane jako przełomowe przypadki szczepionek”.

Wilk odwiedza klinikę szczepionek w Reading

Gubernator Wolf odwiedził we wtorek rano klinikę szczepień mobilnych w Reading District Community College, aby zachęcić ludzi do szczepień.

„Szczepienie mieszkańców Pensylwanii jest naszym priorytetem numer jeden. A to dlatego, że jest to najlepszy sposób, w jaki możemy walczyć z COVID-19” – powiedział Wolf. „Szczepienie to sposób, w jaki kończymy tę pandemię. W ten sposób każdy z nas może być częścią rozwiązania COVID-19 i jest to sposób, w jaki możemy chronić ludzi wokół nas, których jeszcze nie można zaszczepić”.

Przypadki COVID, wzrost hospitalizacji w Pa.

Urzędnicy państwowi twierdzą, że więcej osób jest hospitalizowanych z powodu COVID-19 niż wcześniej. Trend w ciągu ostatnich dwóch tygodni rośnie.

READ  Naukowcy byli zdumieni dziwną substancją, która może być wykonana jak plastik, ale jest wykonana jak metal

W tej chwili nie jest jasne, ile przypadków odebrano osobom zaszczepionym. Jednakże Center for Disease Control Mówi, że jeśli jesteś zaszczepiony, twoje szanse na przyjęcie do szpitala są bardzo niskie.

W Pensylwanii 67% dorosłych jest w pełni zaszczepionych. Około 83% było częściowo zaszczepionych.

Aby znaleźć pobliską klinikę szczepionek, możesz odwiedzić Szczepionki.gov.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *