Jak media zareagowały na zwycięstwo All Blacks: „Najgorszy pierwszy kwartał w pamięci”

Gracze z Nowej Zelandii wykonują Hakkę przed międzynarodowym meczem rugby pomiędzy Włochami a nowozelandzkimi All Blacks na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. zdjęcie / AP

Najlepsza reakcja po zwycięstwie 47-9 All Blacks nad Włochami dziś rano (NZT)

Najgorszy pierwszy kwartał w pamięci

AP

„Zupełnie nowa 15. edycja tej, która zmiażdżyła Walię 54-16 w ostatni weekend, zajęła prawie pół godziny, aby zadomowić się na Stadio Olimpico. W tym momencie Nowa Zelandia przestała rzucać piłką i bawić się i poszła wprost przewyższała włoskie opakowanie, była piękna, ale skuteczna.

Ich 47 punktów podniosło ich do 675 punktów, co jest rekordem w roku kalendarzowym.Nowa Zelandia wyprzedziła 658 mistrzów świata w Republice Południowej Afryki w 2007 roku, a ich siedem prób dało im również 96 punktów w ciągu roku, wyprzedzając 92 Argentyny w 2003 roku.

„Ale rekordy były poza zasięgiem wzroku po rozpoczęciu All Blacks. Popełnili sześć błędów w prowadzeniu i sześć rzutów karnych w jednym z najgorszych wczesnych sezonów w pamięci. Niewiele zostało zrobione pomimo presji ze strony Włoch”.

Reakcja w mediach społecznościowych:

Co powiedzieli:

Ian Foster: „Musieliśmy upewnić się, że rozwijamy głębię w tej rundzie, ponieważ mamy tu graczy od dłuższego czasu i jesteśmy zadowoleni z postępów w tym zakresie. Dzisiejsza noc to kolejna naprawdę dobra krzywa uczenia się dla wielu nowych graczy.

READ  luke kerrey, delfin, buldog, sam walker, joey manu, koguty, przyszłość, ruch gracza

„Mieliśmy dużą presję w tych pierwszych 25 minutach i znaleźli sposoby na spowolnienie piłki. Próbowaliśmy trochę zmusić naszą grę i to była duża presja, która wywarła na nas presję. Zasługują na wiele Chwała za sposób, w jaki zaczęli.Byłem zadowolony ze sposobu, w jaki zaczęliśmy zaostrzać grę po kilku błędach i wywieraliśmy na nie dużą presję, głównie poprzez naszą grupę.

Sam był: „Było kilka razy testowych pod względem poziomu frustracji, kiedy nie mogliśmy przejść przez mecz tak, jak zwykle, ale było to dobre doświadczenie edukacyjne dla wielu facetów” – powiedział Kane.

„Może podkreśliłeś brak doświadczenia, kiedy próbowaliśmy przygotować się do Hakki, a wielu graczy chciało być w tylnym rzędzie. Byłem dumny z tego, że nie pozwoliliśmy, aby frustracja wkradła się zbytnio na naszą grę ”.

Hoskins Sototo z Nowej Zelandii, po prawej, podaje piłkę podczas międzynarodowego meczu rugby pomiędzy Włochami a All Blacks.  zdjęcie / AP
Hoskins Sototo z Nowej Zelandii, po prawej, podaje piłkę podczas międzynarodowego meczu rugby pomiędzy Włochami a All Blacks. zdjęcie / AP

Obcasy, chaotyczny, pesymistyczny

Napisane przez Liama ​​Napiera, Nowa Zelandia

Obcasy, chaotyczne, pesymistyczne. The All Blacks uratowali Romę swój najgorszy występ w sezonie.

Ian Foster wprowadził hurtowe zmiany, aby dać wielu perspektywom szansę na wygranie z Włochami. Ci, którzy mają nadzieję na wzmocnienie swoich spraw, zamiast tego spiskowali, aby wprowadzić rozsiany po meczach faul, który sprawi, że Foster będzie jeszcze bardziej pewny, że przywróci wielu swoich faworytów na starcie w przyszłym tygodniu.

Jeśli zdobędziesz ten mecz z zamiarem obejrzenia go ponownie przy śniadaniu, przygotuj się na oglądanie nieprzyjemnego niedzielnego poranka.

Tragiczne… nie magia

Napisane przez Gregora Paula, Nowa Zelandia

Wielką nadzieją było to, że garstka graczy da sobie radę w Rzymie All Blacks zmierzą się z wieloma trudnymi roszczeniami do selekcji w przyszłotygodniowym meczu z Irlandią.

„Aby tak się stało, All Blacks musieli zapewnić płynny, spójny występ: taki, w którym zdobyli podstawy swojej pozycji gry, a następnie zainstalowali ją ze zwykłym elementem przejściowym i blaskiem.

READ  Gdzie wolontariusze Tennessee zakończyli w ostatecznym rankingu rekrutacyjnym na klasę 2022

„Ta wielka nadzieja nie została spełniona. Przeminęła i spadła tragicznie, nie magia od All Blacks w dniu, w którym ich podstawy się załamały, a on wyglądał na niespokojnego i szalonego iw ogóle nie był mentalnie dostrojony do zadania”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *