Jak oni mogli! „Greta Thunberg może iść do piekła” – przesłanie Kiwi dla ekologów

Praca

Greta Thunberg nie była pod wrażeniem wysiłków Nowej Zelandii i Jacindy Ardern w walce z kryzysem klimatycznym. Teraz Kiwi Hell Pizza Company odpowiedziała. zdjęcie / AP

Firma produkująca pizzę z kiwi zastrzeliła jednego z najbardziej otwartych ekologów na świecie, mówiąc „Greta [Thunberg] Możesz iść do diabła.”

W zeszłym miesiącu Thunberg sfotografował wysiłki Nowej Zelandii i premier Jacindy Ardern w zakresie zmian klimatycznych – mówiąc, że kraj i nasi przywódcy nie zrobili nic, aby rozwiązać kryzys klimatyczny.

Zapytana o opinię na temat sposobu, w jaki przywódcy rządów na całym świecie radzą sobie z kryzysem klimatycznym, Thunberg nie miała pozytywnych komentarzy i powiedziała, że ​​nie przychodzi jej do głowy ani jeden polityk, który by jej zrobił wrażenie.

Zapytany przez Guardiana, czy nawet Ardern, który niedawno określił kryzys klimatyczny jako kwestię „życia lub śmierci”, nie zrobił nic, aby walczyć ze zmianami klimatycznymi, Thunberg powiedział, że „zabawne”, że „ludzie myślą, że Jacinda Ardern i tacy ludzie są liderzy klimatyczni”.

W poprzednim artykule Thunberg określił Nową Zelandię jako „jeden z krajów o najgorszych wynikach pod względem wzrostu emisji”.

Teraz Kiwi’s Pizza Hell podjęła decyzję, wysyłając Thunberg osobiste, ale publiczne zaproszenie, aby zachęcić ją do „pójścia do piekła” podczas następnej wizyty w Nowej Zelandii.

To śmiałe stwierdzenie jest częścią ich obietnicy złożonej piekłu, że będzie prowadzić dostawy w 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla wokół Wellington.

Piekło chciało, aby Thunberg pokazała, że ​​firmy Kiwi są zaangażowane w walkę z kryzysem klimatycznym, i zachęciły je, by zejść i zobaczyć na własne oczy.

Hell Pizza wysłała zaproszenie do Grety Thunberg w jej rodzinnym Sztokholmie, aby zachęcić ją do tego "Idź do piekła" Po zamówieniu z Nowej Zelandii "nic nie robię" w sprawie kryzysu klimatycznego.
Hell Pizza wysłała zaproszenie do Grety Thunberg w jej rodzinnym Sztokholmie, zachęcając ją do „pójścia do piekła” po tym, jak powiedziała NZ, aby „nic nie robiła” w sprawie kryzysu klimatycznego.

Firma twierdzi, że pracuje nad zmniejszeniem śladu węglowego, co obejmuje przyjmowanie tylko szklanych butelek Coca-Coli o pojemności 330 ml zamiast plastiku i dążenie do posiadania krajowej floty samochodów dostawczych w całym kraju.

READ  Odprawa inflacji śniadaniowej z recesją

Ben Cumming, dyrektor generalny Hell, wierzy, że Thunberg i jej zespół 5 milionów obserwujących na Twitterze zaakceptują pracę, którą wykonują, aby być milszą dla planety.

„Coraz częściej widzimy wpływowe postacie na arenie światowej, mobilizujące społeczności i wzywające duże firmy i kraje do zmiany postępowania i bycia bardziej przyjaznym dla środowiska. Nie wiedząc, do diabła, tutaj w Nowej Zelandii, słyszysz je głośno i wyraźnie, cicho pracuję z dala od tak długo.

„Oprócz dostaw neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla, kompensowanych przez lasy Pacyfiku, uruchamiamy nowe inicjatywy, które wzmacniają naszą koncentrację na dalszym ograniczaniu naszego śladu węglowego i redukcji odpadów.

„Patrząc w przyszłość, chcemy, aby nasze 75 sklepów było czystszych i bardziej ekologicznych. Obejmuje to ogólnokrajową flotę elektrycznych samochodów dostawczych, energię odnawialną w sklepach oraz dostarczanie ponad 95 procent żywności i materiałów w Aotearoa.

„Podobnie jak wiele innych firm, wiemy, że przed nami jeszcze długa droga w naszej podróży w kierunku bardziej zrównoważonego świata. Mamy nadzieję, że nasza historia zainspiruje inne firmy do zastanowienia się nad ich wpływem na planetę i chcielibyśmy pokazać Grecie co firmy Kiwi już robią, aby uczynić świat lepszym miejscem”.

Hell próbował również zabezpieczyć duży billboard w Sztokholmie, ale żart nie trafił i został odrzucony, ponieważ był zbyt „obraźliwy”.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top