Jak pokonaliśmy Rajd Polski – Dirtfish

Jak pokonaliśmy Rajd Polski – Dirtfish

W niedzielę nie myśleliśmy tylko o zwycięstwie, myśleliśmy o punktach dla zespołu, ponieważ sposób, w jaki obecnie liczymy punkty w tej serii, to inna historia, ale nie jest to najlepsza rzecz, szczególnie dla ludzi takich jak my. Robiąc pełne mistrzostwa. Jednak w niedzielę staraliśmy się zdobyć dobre punkty. Może wybór opon nie był optymalny, bo na Powerstage było tak nudno, że ciężko było tam walczyć o zwycięstwo, ale chcieliśmy pomóc zespołowi – nie tylko wygrać, ale także zdobyć jak najwięcej punktów. Zespół wykonał świetną robotę, aby nas tam doprowadzić, na pewno nie był to nasz najlepszy wynik w tym roku – popełniliśmy błędy, dwukrotnie straciliśmy prowadzenie, więc oczywiście chcemy się odpłacić zespołowi i pokazać, dlaczego nas zatrudniono.

Trudno porównać ten wyczyn do wydarzeń, w których zdobyłeś tytuł, ale jeśli pomyślisz o zwykłych zwycięstwach w rajdach, z łatwością trafia to do mojej pierwszej trójki, ponieważ nie byliśmy gotowi na zwycięstwo w rajdzie. Ale szczerze mówiąc, kiedy we wtorek wsiadłem do samolotu z Kalle, powiedziałem mu: „To dobra historia, jeśli możemy to wygrać, więc walczmy o to”, a on zgodził się spróbować to wygrać. , ale to był żart. Wreszcie to się stało!

Wysłałem Sébowi wiadomość przed wydarzeniem: „Bardzo nam przykro z powodu Twojego wypadku, ale staramy się, aby był dla Ciebie jak najlepszy”. Odpowiedział dosłownie: „Dziękuję i nie ma lepszej alternatywy niż ty”. Właściwie możemy to zrobić i to dobrze.

Nie polecam wygrywać rajdów w ten sposób! Wciąż dochodzę do siebie po Polsce, więc w poniedziałek i wtorek śpię więcej. Nasza produkcja na Łotwie wkrótce się rozpocznie i będzie wspaniale, jeśli uda nam się ją dobrze wykonać. W moim przypadku czułam się, jakbym postarzała się o trzy miesiące w ciągu kilku dni, bo stres był przez cały czas tak duży, że chciałam normalnie pracować.

READ  Rekordziści, którzy przekroczyli granicę między Polską a Białorusią, mówią urzędnicy

Przed wyjazdem wiele osób pyta mnie o tatuaż, kiedy go zrobię? W tej chwili Rajd Łotwy jest bardzo zajęty i odbędzie się Rajd Finlandii, więc we wtorek po Finlandii wrócę na dwa dni do Estonii, aby odwiedzić tatuatora. To duży projekt i mamy jeszcze siedem lub osiem dni na jego ukończenie. To jak animacja 3D – facet, który to robi, jest niezwykle utalentowany, jest jednym z najlepszych na świecie. Nie mogę się doczekać, aż wam wszystkim pokażę.

Joanna

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *