James Weir podsumowuje powrót Kylie Minogue do Australii

Kylie Minogue wróciła do Australii. Zdjęcia/Getty Images

Opinia:

Australia uwielbia, gdy nasze krnąbrne gwiazdy wracają do domu.

Nasz utalentowany eksport wystartował do Los Angeles, Nowego Jorku i Londynu, jak ćmy przyciągane do jasnych świateł – ale w końcu wszystkie wróciły.

Czy mole mogą się czołgać? Być może pomyliłem własne porównania. Czy jest to metafora? Chodzi o to, że australijscy celebryci lubią robaki, które przyciągają jasne światła, a także mogą się czołgać.

Kylie wróciła jako ostatnia. Wiadomość o jej decyzji powrotu do Melbourne po trzech dekadach życia w Londynie spotkała się z szokiem i ekscytacją na całym świecie. Głównie dlatego, że wszyscy myśleliśmy, że to Jason Donovan będzie musiał najpierw wrócić z Londynu.

#Kexit jest traktowany z większym szacunkiem niż #Megxit. Ten ostatni był żartem. „do zobaczenia później!” Pomyśl o tych wszystkich Brytyjczykach. – Nie pozwól, by most zwodzony uderzył cię, gdy wychodzisz.

To ważna decyzja dla Kylie. Jasne, istnieją niedogodności. Przeprowadzka do domu jest do bani. Ale jeśli jesteś Kylie, prawdopodobnie możesz pozbyć się całego gówna ze swojego starego domu, a potem kupić nowy złom dla swojego jointa w Melbourne. Bez nadzienia. Bułka z masłem. Mam nadzieję, że pod koniec umowy najmu dostałeś dobrego sprzątacza, ponieważ w dzisiejszych czasach agenci wynajmujący są źli. Nie zapomnij wymazać ścieżki okiennej, a możesz pożegnać się z więzami.

Nauczysz się tych wszystkich rzeczy. Ale musi też być przygotowany na to, co ma nadejść. Podczas gdy Australia uwielbia patrzeć, jak nasze celebrytki wracają do domu, często jesteśmy zbyt podekscytowani i kończymy zamieniając ich życie w piekło – pozostawiając je, które żałują, że nigdy nie wróciły do ​​domu.

Kylie Minogue występuje na Pyramid Stage piątego dnia festiwalu Glastonbury w Worthy Farm, Pelton, 30 czerwca 2019 r. Zdjęcie/Getty Images
Kylie Minogue występuje na Pyramid Stage piątego dnia festiwalu Glastonbury w Worthy Farm, Pelton, 30 czerwca 2019 r. Zdjęcie/Getty Images

Chris Hemsworth jest tego doskonałym przykładem. Było około 2014 roku, kiedy porzucił Hollywood i wrócił do Australii, słynącej z wdmuchiwania do Byron Bay i tworzenia pni drzew.

READ  Teddy Sinclair i Willie Moon tracą „prawie wszystko” w pożarze w Nowym Jorku

Na początku było pięknie. Dopóki wszyscy nie zdecydowaliśmy się obwiniać go za samotne zniszczenie słynnego australijskiego miasta.

To był dopiero początek. Potem wszyscy śmialiśmy się z jego naprawdę dużego domu i powiedzieliśmy, że wygląda jak Westfield Mall. Jak niegrzecznie. Zabawne, ale niegrzeczne. I prawda też. Mimo to bezwstydny.

Mamy nienasycone pragnienie, aby zobaczyć te wielkie gwiazdy żyjące wśród nas, co oznacza, że ​​paparazzi są w ruchu. Im bardziej zwyczajny obraz, tym lepiej.

Lepiej uwierz, że kliknę każdy tabloidowy artykuł, który ma niekończące się galerie zdjęć pokazujące Kylie robiące nietypowe rzeczy. Oto Kylie w Coles! A oto ona jest na parkingu, wpychając do bagażnika swojego mercedesa cenną paczkę 48 rolek papieru toaletowego!

gwiazdy! Są tacy jak my!

Dlatego Nicole Kidman nigdy tu nie wróci. Wie, że jesteśmy tacy dzicy. Nawet jeśli przyjeżdżasz z wizytą u rodziny, wyskakujesz z prywatnego odrzutowca, jeździsz po mieście na postoju, a następnie wracasz do Nashville, zanim samolot zdąży zatankować.

Może dlatego Kylie próbuje bagatelizować znaczenie tego ruchu.

Źródło powiedziało The Mirror Online: „Podobnie jak wielu artystów, spędza większość swojego życia w drodze lub w podróży”, więc nie spodziewa się, że będzie to dla niej ogromna zmiana, ponieważ i tak nie była w jednym miejscu od dawna . . „

Nikogo nie oszukasz, Charlene! Wróciłem do Oz na pełen etat, a ty jesteś jednym z nas.

Melbourne jest rodzinnym miastem Kylie, co oznacza, że ​​będzie wiele niewygodnych interakcji. Zasadniczo z ludźmi, z którymi chodziła do szkoły, starając się znów być jej kumplem. Jej siostra Danny i jej siostrzeniec też tam mieszkają i wiemy tylko, że szkoła podstawowa będzie stale prosić Kylie o pomoc w corocznych przedstawieniach i przyjęciach urodzinowych.

„Cześć Kylie, dostałem twój numer od Danny’ego. Tak, jestem dyrektorem szkoły twojego siostrzeńca. Chciałem tylko zapytać, czy będziesz miał występ na dyskotece w piątek wieczorem? Podwójny zestaw – udało nam się zdobyć godzina szósta w pierwszym roku, więc czwarta… Potem pokaz o dziewiątej dla piątego i szóstego roku. Czy możesz przynieść własną maszynę do dymu?

READ  Kanye West twierdzi, że on i Kim Kardashian znów się spotykają: raporty

Będzie podsłuchiwany. Wśród wszystkich miejsc gościnnych, które będzie zmuszone zrobić w projekcie i jeśli zwracasz uwagę, ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest bycie głównym adresem na szkolnej arenie dyskotekowej.

Mój Boże. Teraz nie ma usprawiedliwienia, gdy producenci proszą ją o zapisanie się do The Masked Singer.

Witaj w domu, Charlene.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top