Jan L (Kwiatkowski „Kuski”) Stephen | Wiadomości, sport, praca

Jane L. (Koyatkovsky “oszukać”Stephen (79 lat) z Williamsport zmarł w środę 19 maja 2021 roku w domu Williamsport. Jej mąż przez 56 lat poprzedzał ją śmiercią i miłością jej życia, Robert L. Pion Stephen Jr. 15 marca 2021 r.

Urodziła się 19 lutego 1942 roku w Williamsport, była córką zmarłego Józefa i Heleny (Trela) Koyatkovsky.

Jane ukończyła w 1960 roku Williamsport High School, gdzie działała w Cherry and White Club, Color Ranger i Drama Club. Swoją karierę rozpoczęła w Lundy’s Construction, LL Stearns, a niedawno przeszła na emeryturę z gabinetu dr Lee Ciccarelli po ponad 25 latach pracy jako asystentka biurowa.

Jane była członkinią kościoła metodystów St John’s – Newberry United Methodist Church, gdzie była aktywną wolontariuszką. Była również wolontariuszką w hospicjum, a także w komitecie zjednoczenia szkół średnich. Jan uhonorował jej polskie tradycje, a jej polskie dziedzictwo było dla niej bardzo ważne. Lubiła rozrywkę, urządzała polskie przyjęcie w Wigilię, każdy, kogo spotkała, był traktowany jak rodzina i nikt nie był bezpieczny przed drewnianą łyżką, jeśli źle się zachowywał.

Jej dzieci przeżyły, Michael R Stephen (Lori) z Fort Walton Beach na Florydzie, Curt M Stephen (Rachel) z Chehalis w stanie Waszyngton i Maria J Bastian (Gary) z South Williamsport; Ośmiu wnuków, Scott, Eric, Kayla, CJ, Lauren, Clayton, Sean i Sarah; 13 prawnuków. Czwórka prawnuków z dwoma po drodze i dwoma braćmi, Steve Casale z Williamsport i Eugene Bullhamus z Florydy.

Oprócz męża i rodziców dwie siostry, Joan Casale i Carol Bullhamus, poprzedziły ją śmiercią.

Życie Jana będzie obchodzone wyłącznie dla rodziny.

Zamiast kwiatów, pamiątkowe datki w imieniu Jana można by złożyć na rzecz Susquehanna Health Foundation c / o Susquehanna Home Care and Hospice, The Gatehouse 1001 Grampian Blvd Williamsport, PA 17701 lub Williamsport Home 1900 Ravine Rd. Williamsport, Pensylwania 17701.

READ  Najlepsze zawodniczki French Open

Kondolencje można złożyć online na stronie poświęconej pamięci Jana pod adresem www.KnightConferFuneralHome.com.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top