Jan L (Kwiatkowski „Kuski”) Stephen | Wiadomości, sport, praca

Jane L. (Koyatkovsky „oszukać”Stephen (79 lat) z Williamsport zmarł w środę 19 maja 2021 roku w domu Williamsport. Jej mąż przez 56 lat poprzedzał ją śmiercią i miłością jej życia, Robert L. Pion Stephen Jr. 15 marca 2021 r.

Urodziła się 19 lutego 1942 roku w Williamsport, była córką zmarłego Józefa i Heleny (Trela) Koyatkovsky.

Jane ukończyła w 1960 roku Williamsport High School, gdzie działała w Cherry and White Club, Color Ranger i Drama Club. Swoją karierę rozpoczęła w Lundy’s Construction, LL Stearns, a niedawno przeszła na emeryturę z gabinetu dr Lee Ciccarelli po ponad 25 latach pracy jako asystentka biurowa.

Jane była członkinią kościoła metodystów St John’s – Newberry United Methodist Church, gdzie była aktywną wolontariuszką. Była również wolontariuszką w hospicjum, a także w komitecie zjednoczenia szkół średnich. Jan uhonorował jej polskie tradycje, a jej polskie dziedzictwo było dla niej bardzo ważne. Lubiła rozrywkę, urządzała polskie przyjęcie w Wigilię, każdy, kogo spotkała, był traktowany jak rodzina i nikt nie był bezpieczny przed drewnianą łyżką, jeśli źle się zachowywał.

Jej dzieci przeżyły, Michael R Stephen (Lori) z Fort Walton Beach na Florydzie, Curt M Stephen (Rachel) z Chehalis w stanie Waszyngton i Maria J Bastian (Gary) z South Williamsport; Ośmiu wnuków, Scott, Eric, Kayla, CJ, Lauren, Clayton, Sean i Sarah; 13 prawnuków. Czwórka prawnuków z dwoma po drodze i dwoma braćmi, Steve Casale z Williamsport i Eugene Bullhamus z Florydy.

Oprócz męża i rodziców dwie siostry, Joan Casale i Carol Bullhamus, poprzedziły ją śmiercią.

Życie Jana będzie obchodzone wyłącznie dla rodziny.

Zamiast kwiatów, pamiątkowe datki w imieniu Jana można by złożyć na rzecz Susquehanna Health Foundation c / o Susquehanna Home Care and Hospice, The Gatehouse 1001 Grampian Blvd Williamsport, PA 17701 lub Williamsport Home 1900 Ravine Rd. Williamsport, Pensylwania 17701.

READ  – To zdecydowanie boli – mówi kapitan All Blacks Sam Whitlock po klęsce w Paryżu.

Kondolencje można złożyć online na stronie poświęconej pamięci Jana pod adresem www.KnightConferFuneralHome.com.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *