Jimmy Barnes ogłasza swój powrót na scenę dwa miesiące po operacji na otwartym sercu

Jimmy Barnes ogłasza swój powrót na scenę dwa miesiące po operacji na otwartym sercu

Jimmy Barnes występuje na festiwalu Now and Forever w Shepparton Showgrounds, 6 października 2023 r. w Shepparton w Australii. Zdjęcia/Getty Images

Jimmy Barnes, australijska gwiazda rocka i wokalista Cold Chisel, ogłosił, że wróci na scenę niecałe dwa miesiące po ogłoszeniu, że przejdzie pilną operację na otwartym sercu.

Barnes (67 l.) ogłosił to w niedzielę w filmie na Instagramie udostępnionym na platformie. Na nagraniu powiedział, że to przyjmie Piekło czasu Koncertował po Australii, grając dla swoich fanów, zaczynając od występu na festiwalu muzycznym Bluesfest w Byron Bay w marcu.

„Nie mogę się doczekać, aż wrócę na scenę i przed zespół i zagram dla was wszystkich” – powiedział Barnes.

„Z radością ogłaszam, że mój pierwszy występ sceniczny w tym roku odbędzie się w legendarnym @bluesfestbyronbay, gdzie zagram specjalny koncert”. Ciało i drewno Spektakl z okazji 30. rocznicy.

„To także 35. rocznica Bluesfestu, więc jest świetna zabawa. Kupcie bilety i do zobaczenia za nieco ponad miesiąc”.

Barnes powiedział, że wtedy zacznie Piekło czasu Wycieczka z przystankami po całej Australii metropolitalnej i regionalnej.

Jimmy Barnes ujawnił w grudniu, że przejdzie operację na otwartym sercu i będzie musiał odwołać nadchodzące występy w dającej się przewidzieć przyszłości. Zdjęcia/Instagram

„Będzie to kameralne, kameralne tournée po teatrach regionalnych, które rozpocznie się w czerwcu w Perth i potrwa do połowy sierpnia, kiedy to zakończę w Operze w Sydney” – dodał.

„Bilety Piekło czasu Sprzedaż wycieczki rozpocznie się w poniedziałek, 19 lutego o godzinie 10:00 czasu lokalnego.

„Na koniec chciałbym naprawdę podziękować wszystkim za wsparcie i życzenia wszystkiego najlepszego, gdy byłem chory. Rodzina przekazywała mi wiadomości o opiece, co naprawdę podniosło mnie na duchu.

W grudniu 2023 roku gwiazda rocka ogłosiła na Instagramie, że kieruje się w trybie nagłym na operację na otwartym sercu po tym, jak bakteryjne zapalenie płuc przeniosło się z płuc do serca.

READ  Finał MasterChef NZ: Zwycięzca pokonuje rywala deserem z owoców morza „Oddly Cool”

Po operacji australijska gwiazda rocka, która urodziła się w Glasgow, ale w wieku pięciu lat przeniosła się do Australii, udostępniła na Instagramie aktualizację, w której przekazała kibicom, że jest w dobrym nastroju i gotowy na pełny powrót do zdrowia.

Barnes pierwotnie musiał odwołać swój występ w zeszłym roku na festiwalu rejsów Rock the Boat w Noumea w Nowej Kaledonii po tym, jak trafił do szpitala z powodu infekcji bakteryjnej.

Następnie 2 grudnia został zmuszony do odwołania swojej roli na festiwalu muzycznym By The C w Torquay ze względu na ciągłe pogarszanie się stanu zdrowia.

Barnes miał kilka wyprzedanych koncertów i zarezerwowanych na styczeń i luty, które obejmowały kilka przystanków w ramach Red Hot Summer Tour.

Kiedy jednak lekarze odkryli, że rozprzestrzeniła się infekcja bakteryjna, potwierdzili, że jego występy zostaną odwołane w dającej się przewidzieć przyszłości.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *