Jobseeker ujawnia, że ​​wymarzoną pracą w Nowej Zelandii na rok 2024 jest zostanie pilotem

Jobseeker ujawnia, że ​​wymarzoną pracą w Nowej Zelandii na rok 2024 jest zostanie pilotem

Niedawne badanie wykazało, że wymarzona praca Nowozelandczyków polega na lataniu po niebie. Zdjęcia/123RF

Wydaje się, że niedawne badanie mapy ujawniło najpopularniejsze zawody na całym świecie Najlepsza praca marzeń W 2024 ma być pilot.

Główna mapa badania, utworzona za pomocą narzędzia do analizy wyszukiwania Ahrefs, koduje kolorami kraje według zawodów, których obywatele szukają najczęściej oraz zawodów, o których chcą uzyskać więcej informacji, raportów codzienna poczta.

W styczniu 2024 r. do wyszukiwarki Google „jak zostać pilotem” wpisano 50 000 razy, a fraza znalazła się na szczycie historii wyszukiwania w 55 krajach na całym świecie, takich jak Wielka Brytania, Hiszpania, Irlandia, Kenia, Somalia, Indie, Arabia Saudyjska i Japonia . I, jak się domyślacie, Nowa Zelandia.

Według badań serwisu rekrutacyjnego Jobeeker, drugim najpopularniejszym zawodem na świecie jest stewardesa, która była wyszukiwana 29 000 razy i zajmowała pierwsze miejsca w USA, Kanadzie, Meksyku i Brazylii.

Modelka zajmuje trzecie miejsce z 25 000 wyszukiwań, ale jest to najczęściej wyszukiwany zawód we Francji, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Egipcie, Algierii, Iraku i Maroku.

Osoba poszukująca pracy ujawniła: „Europa, wraz z kontynentem, była głównym motorem tego trendu [prominence] Jako siła modowa prawdopodobnie wpłynie na lokalną ludność.

Niedawne badanie map wykazało, że wymarzoną pracą ludzi w 2024 roku jest zostać pilotem. Zdjęcie/123RF

Na czwartym i piątym miejscu znalazł się psycholog, którego przeszukiwano 17 000 razy na całym świecie, a pierwsze miejsce przypadło Australii i Boliwii. Pierwszą piątkę uzupełnili influencerzy z 17 000 wyświetleń i popularnością w Kolumbii, Wenezueli i Republice Południowej Afryki.

Na szóstym miejscu znalazł się lekarz, który uzyskał 15 000 wyświetleń i najwięcej wyszukiwań w Ugandzie i Demokratycznej Republice Konga, a nauczyciel znalazł się na siódmym miejscu, mając 14 000 wyświetleń i zajmując pierwsze miejsce na Białorusi, Ukrainie i w Rosji.

Pozostali w pierwszej dziesiątce to prawnicy, na pierwszym miejscu na Haiti i w Liberii, strażak na pierwszym miejscu w Chile i przedsiębiorca na pierwszym miejscu w Gwinei.

READ  Covid-19: Dlaczego starsi ludzie umierają z powodu Omicron w nieproporcjonalnie wysokim tempie

Rzecznik Job Seekers ujawnił: „Kampania „Nasza wymarzona praca” była bardzo ekscytująca, ponieważ ujawniła kluczowe wzorce i różnice między tym, co uważamy za pracę marzeń.

Według badań serwisu rekrutacyjnego Jobeeker, drugim najpopularniejszym zawodem na świecie jest stewardesa, która była wyszukiwana 29 000 razy i zajmowała pierwsze miejsca w USA, Kanadzie, Meksyku i Brazylii.  Zdjęcie/123RF
Według badań serwisu rekrutacyjnego Jobeeker, drugim najpopularniejszym zawodem na świecie jest stewardesa, która była wyszukiwana 29 000 razy i zajmowała pierwsze miejsca w USA, Kanadzie, Meksyku i Brazylii. Zdjęcie/123RF

„Chociaż perspektywa zostania pilotem była głównym tematem całego badania, szeroka gama oferowanych ścieżek kariery sugeruje, że nie ma jednego uniwersalnego podejścia do osiągnięcia i spełnienia satysfakcji zawodowej. Cieszymy się, że możemy zobaczyć więcej nowoczesnych ścieżki, takie jak wpływowi i YouTuberzy na liście. Kto wie, o jakiej pracy będą marzyć ludzie w miarę ewolucji karier w ciągu najbliższych 10, 20 lub 50 lat?

„Każdy kraj na świecie ma inne spojrzenie na to, co oznacza Twoja wymarzona kariera”.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *