John Campbell żegna się ze śniadaniem podczas swojego ostatniego występu

Było mnóstwo uścisków, kiedy John Campbell poprosił o śniadanie i emocjonalne pożegnanie w piątek rano.

„Śniadanie to zespół… Śniadanie jest przygotowywane dzięki współpracy” – powiedział Campbell, dziękując zespołowi i widzom.

Powiedział, że jest „dumny” z bycia częścią zespołu.

We wtorek ogłoszono, że Campbell opuści program Główny reporter TVNZ.

Campbell będzie opowiadał historie w wiadomościach TVNZ i programach publicystycznych, w telewizji i cyfrowej. Będzie również gospodarzem wielu wydarzeń specjalnych.

Kamahl Santamaria dołączy do Breakfast u boku Jenny-May Clarkson, Matty McLeana i Indiry Stewart.

Campbell Wahanau pożegnał go w filmie powitalnym, a Clarkson, McClain i Stewart podziękowali mu za jego przyjaźń, wskazówki i wsparcie w ciągu ostatnich trzech lat.

Uśmiechał się i śmiał i przez cały czas wydawał się zamyślony.

McClain powiedział, że będzie mu brakować uścisku Campbella, a Clarkson tak bardzo starał się nie płakać, że Stewart zagrał nawet na flecie My Heart Will Go On, co Campbell wydawał się zaskoczony.

Campbell w końcu powiedział, że chce spojrzeć wstecz w ramach swojego pożegnania.

„Kiedy Carol Hirschfeld i ja zaczęliśmy mówić „kia ora dobry wieczór” w TV3 około 20 lat temu, ludzie mówili: „Nigdy więcej nie będziemy oglądać TV3, jak śmiesz mówić „kia ora”, a teraz ona codziennie mówi te reo w telewizji, – powiedział. Odnosząc się do Clarksona.

„I myślę, że to całkiem fajne”.

Campbell kontynuował z ręką na ramieniu McClaina: „Pamiętam reformę prawa gejów w 1986 roku, kiedy mężczyznom powiedziano, że nie mogą się kochać. Teraz nasi fani cię kochają i świętują twoje zaręczyny z Ryanem”.

„Pamiętam naloty o świcie i sposób, w jaki nie doceniliśmy grupy ludzi i powiedzieliśmy im, że są mniej niż my, a ty jesteś w telewizji” – powiedział, odnosząc się do Stewarta.

READ  „Pies” Channinga Tatuma zarobił 30,8 miliona dolarów w Ameryce Północnej

„I jestem z ciebie taki dumny. To, za czym się opowiadasz i jak mówisz nam, że inni nie są dobrzy, a wiara w siebie to wspaniała rzecz. Jestem dumny, że jestem częścią twojego zespołu” – powiedział Campbell.

„Dziękuję wszystkim, dziękuję za oglądanie i wpuszczanie nas każdego dnia do swoich domów. Uważaj. Dużo miłości od nas wszystkich.”

pełna santamaria

Santamaria przychodzi do TVNZ z Al Jazeera, a karierę w 3 News rozpoczął przed wyjazdem za granicę.

Santamaria wraca do Nowej Zelandii po 20 latach za granicą, prezentując wiadomości i wydarzenia bieżące w Australii, regionie Azji i Pacyfiku, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie.

„20 lat to dużo czasu, aby trzymać się z daleka, ale wyzwanie, jakim jest śniadanie i trzy godziny życia na nogach każdego ranka, przywróciło mnie”.

Za kilka tygodni dołącza do śniadania.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top