Zwolnienie: ostatni skandal Trippa z Lewinskym Historia kryminalna Trippa w alei pamięci

ponowne rozważenie: Po odtworzeniu niesławnych wydarzeń z lat 90. z udziałem OJ Simpsona i Gianniego Versace, Ryan Murphy amerykański kryminał Seria kręci się teraz wokół tej dekady, która prawie obaliła prezydenta.

Na podstawie książki Jeffreya Tobina z 1999 roku szeroki spisekI izolacja (której premiera odbędzie się w SoHo o 21:30 w środę, 8 września) to 10-częściowe spojrzenie na wydarzenia, które do tego doprowadziły, skandal wokół i ewentualny upadek relacji Billa Clintona ze stażystką Białego Domu Monicą Lewinsky.

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich przestępstwo W sezonach zawiera gwiazdorską załogę, naprawdę zdumiewające projekty produkcyjne, kostiumy i protezy, postacie narysowane bardzo szerokimi pociągnięciami pędzla i narracyjny styl, którego mogłeś się nie spodziewać.

W rzeczywistości, otwierający odcinek zawiera tylko przebłysk Cliffa Owena, który jest prawie tak nierozpoznawalny jak Clinton i tylko kilka minut z Pudełko Mart Ukochana gwiazda Lewinsky’ego Benny Feldstein.

Czytaj więcej:
* Doogie Kameāloha, MD: Hawajski hawajski sanitariusz Disneya zamienia nastoletniego sanitariusza w całkowite zwycięstwo
* Billions: Nieprzewidywalny dramat o wysokie stawki powraca w NEON
* Co robimy w cieniu: Powrót wielkiej amerykańskiej komedii o wampirach z kiwi DNA
* Punkt zwrotny: 11 września i wojna z terroryzmem: przerażająca i realistyczna seria Netflix

Skupiamy się tutaj głównie na Linda Tripp, „weterance służby cywilnej od kilkudziesięciu lat”. Szczęśliwe zaklęcie Murphy’ego: Sarah Paulson (rozdarty, podwójny amerykańskie opowieści grozy) świetnie spisuje się pod wszystkimi makijażami, przedstawiając wielce ogłupianego „informatora” jako samozwańczego poszukiwacza światła, który zawsze czuje się nieuchwytny.

Wstępny błysk zauważa, że ​​Lewinsky obwinia ją za ostateczną próbę, podczas gdy sceny z 1993 roku pokazują, jak Tripp starała się nie mieć tak dużego wpływu na nadchodzącą administrację, jak w przypadku prezydentury Busha.

Linda Tripp z Sarah Paulson udziela rad Monice Lewinsky z Benny Feldstein w Isolation: American Crime Story.

dostarczony

Linda Tripp z Sarah Paulson udziela rad Monice Lewinsky z Benny Feldstein w Isolation: American Crime Story.

Kiedy w tajemniczych okolicznościach zmarł zastępca radcy prawnego Białego Domu Vince Foster, dokumenty dotyczące transakcji na rynku nieruchomości z udziałem Clintonów zostały „zniesione” i wyznaczono niezależnego komisarza do zbadania Whitewater, Tripp pomyślała, że ​​to jej szansa na awans, zwłaszcza z jej wielkim umysłem korporacyjnym. Zamiast tego, ku jej przerażeniu, przenosi się do Pentagonu i koszmaru z otwartym biurem.

READ  Wybuch epidemii Covid-19 Delta: Kobieta rezygnuje ze szczepień z powodu decyzji o zaszczepieniu się przeciwko Covid

Zawstydzona, zaczęła kupować swoją wewnętrzną wiedzę o Clintonach, mając nadzieję na sławę i fortunę dzięki umowie książkowej. Jednak po konfrontacji prezydenta z pracownicą stanu Arkansas, Paulą Jones, która dominowała na pierwszych stronach gazet, nikt nie przejmował się jego bardziej prozą bzdur.

Ale potem Tripp rozpoczął rozmowę przed kamerą z młodą kobietą, która właśnie wyprowadziła się z Gabinetu Owalnego. „To musi być czyjś ulubiony kamień”, zauważa Tripp, przerażony stanowiskami, które już zajmował 23-latek. Właśnie wtedy Lewinsky otworzyła się na temat nieosiągalnego mężczyzny, którego kocha – i dlaczego została tymczasowo wygnana.

To wszystko sprawia, że ​​oglądanie jest zabawne, jeśli nie całkowicie drobiazgowe. Bohaterowie noszą serca na rękawach, emocje na twarzy i motywy na widoku. Po chwili zaczyna działać efekt Tripp Co robimy w cieniu? Wampir energetyczny Colin Robinson na scenie, być może dowód na to, jak przekonujący jest Paulson.

Clive Owen gra Billa Clintona w Impeachment: American Crime Story.

dostarczony

Clive Owen gra Billa Clintona w Impeachment: American Crime Story.

Na szczęście Murphy i jego kohorty byli również w stanie znaleźć lżejsze momenty, na których mogliby się skupić. Chociaż gehenna Jonesa w mediach nie jest śmieszna, otrzymujemy zachwycające szczegóły na temat jej i jej roszczeń odszkodowawczych do Clintonów, aby oddalić potencjalny pozew.

Chcemy przeprosin od prezydenta i roli dla mojego męża projekt kobiet, być może jako miłość do Delty Burke”.

Odpowiedzialność: Premiera American Crime Story w SoHo o 21:30 w środę, 8 września.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *