Jungflat rysuje tęczową flagę w walce z homoseksualizmem w Polsce

Yungblud rysuje tęczową flagę w Polsce w proteście przeciwko homoseksualizmowi w kraju (Zdj .: Getty / Twitter) Getty / Twitter

Jungplat Spełnił swoją przysięgę malowania tęczowych kolorów na ulicach Polski w odwecie za prawo i przepisy dotyczące homoseksualistów w tym kraju.

W 2020 roku 25-letni muzyk udostępnił swoje zdjęcie na Twitterze, na którym można go zobaczyć stojącego dumnie na pokrytej tęczami ulicy. LondynW Camden.

Jeden z polskich fanów odpowiedział, że chciałby, aby udekorowane tęczami drogi były możliwe w jego własnym kraju, który nazwał „najbardziej gejowskim, jakiego kiedykolwiek widziałem”.

Chodniki są pomalowane na piękne kolory. Następnym razem, gdy tam dotrę, sam pomaluję ulicę przed miejscem. Będziemy dalej walczyć. Moja miłość jest z tobą cały czas – odpowiedział Jungblatt.

Piosenkarz dotrzymał słowa i po zakończeniu koncertu w Warszawie w ramach swojej europejskiej trasy, opublikował film, na którym maluje kolory tęczy na ulicy w stolicy kraju, będąc otoczonym przez rozentuzjazmowanych fanów.

Gwiazda, która przemawiała przez klip, a tak naprawdę nazywa się Dominic Harrison, powiedziała: „Wczoraj grałem w Polsce. Powiedziałem wam rok temu, że pięknie pomaluję wasze ulice w solidarności z waszą walką i walką.

„Chcę, żebyście to wiedzieli… myślę o was wszystkich, jestem z wami każdego dnia. Yungblud dotyczy nas wszystkich.

„Opowiada o pokoleniu, które jednoczy się, aby stworzyć pozytywne zmiany na tym świecie, a ludzie, którzy próbują trzymać się starej ideologii, która nas powstrzymuje, nieuchronnie poniosą porażkę, ponieważ dorośniemy bardziej niż wy wszyscy. Nigdy, przenigdy nie wstydź się tego, kim jesteś są. Obiecuję ci, bądź dumny z tego, kim jesteś.

W tytule wideo dodał: „Nigdy nie przepraszaj. Nigdy nie iść na kompromis. Nigdy nie ukrywaj, kim jesteś. Kochaj każdego dnia tak bardzo, jak możesz !!! Nigdy nie jest źle kochać drugiego.

Komentując farbę, dodał: „To jest farba z pastą F**kin Led, spróbuj ją usunąć!”

Polska ma konserwatywne poglądy w kwestiach związanych z prawami LGBT, gdyż większość społeczeństwa jest związana z Kościołem katolickim.

Yungblud spełnia obietnicę złożoną fanom, rysując kolory tęczy na MTV EMA 2021, Warszawa, Polska (Zdjęcie: Getty Images)

Dziesiątki małych miasteczek w Polsce wyzwoliły się spod „ideologii LGPD”, tworząc przepaść między religijną prawicą a liberalnymi biegunami. Wielu homoseksualistów mieszkających na tych terenach zostało przymusowo wysiedlonych.

W lipcu ubiegłego roku Unia Europejska wszczęła dochodzenie prawne w Polsce I Węgry za to, jak traktowane są osoby LGBT.

Tymczasem Yungblood jest przed Otwarty na temat bycia gejemPowiedział, że ma nadzieję, że jego decyzja o publicznym ujawnieniu się zainspiruje innych, którzy zmagają się ze swoją seksualnością, do ujawnienia się.

Po raz pierwszy określiła siebie jako „płyn seksualny” w 2019 roku, a w zeszłym roku ujawniła się jako członek społeczności LGBTQ +.

„Tak byłem we wszystkim; „Jestem Pan, wiesz, co mam na myśli?”, Gwiazda powiedziała magazynowi Hunger. „Nie ma znaczenia, jakie masz genitalia lub z czym się identyfikujesz, jeśli cię kocham, kocham cię, to wszystko, to jest (coś), z czym zmagałem się przez całe życie, ponieważ nie wiem. Czym ja byłem. Nie mogłem umieścić na nim etykiety.

„Wtedy dowiedziałem się o pornografii z czasopism i internetu i myślę, że jest taka piękna, seks jest na czele umysłów mojego pokolenia, możesz być piękna”.

Dodał: „Chcę inspirować moim przesłaniem, że bez względu na to, kim jesteś, bez względu na to, jak chcesz się wyrazić, jesteś piękna poprzez indywidualność i prostotę. Chciałem zająć stanowisko, że jeśli ktoś się boi wyjść, to wyjdzie.

Masz historię?

Jeśli masz słynną historię, film lub zdjęcia, skontaktuj się z nami Metro.co.uk Zespół animatorów może wysłać do nas e-mail na adres [email protected], dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając nas Prześlij przedmioty Strona – Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Dalej: MTV EMA 2021: Jungplat „chce” zagrać jako George George w konkursie biografii Harry Styles

Dalej: Yungblud „nadal toczy tę samą bitwę” Kiedy miał 15 lat, odmówił bycia kontrolowanym przez etykiety: „Nadal jestem chłopcem w czerni, próbującym być nimi”

READ  Polskie Apple oczekuje czegoś wyjątkowego

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top