Kanye West całuje na pożegnanie wielki koncert we Włoszech?

Kanye West całuje na pożegnanie wielki koncert we Włoszech?
Kanye West całuje na pożegnanie wielki koncert we Włoszech?

We Włoszech Kanye West podobno przygotowywał się do odzyskania utraconej świetności poprzez zorganizowanie wielkiego koncertu.

Jednak obecnie doniesienia wskazują, że chicagowska gwiazda rapu będzie musiała czekać na swój „moment” w nieskończoność.

Według zapowiedzi Ye Ye ma wystąpić w RCF Arena w Reggio Emilia. obraz.

Nie wspominając już o tym, że władze podobno dały programowi zielony sygnał codzienna poczta. Jednak, co zaskakujące, wydarzenie nie zostało oficjalnie ogłoszone przez włoskiego promotora Vivo Concerti.

Oprócz sporów o pozwolenie, dwukrotnie zmieniano także daty pokazów, co wskazywało na ciągłą niepewność wydarzenia.

Z drugiej strony pomysł koncertu dla 46-latka, który odłożono na półkę, również nabrał rozpędu po tym, jak na początku tygodnia odbył się występ w miejscu, w którym zdobywca nagrody Grammy miał bawić 100 000 fanów 27 października został rozebrany. .

Jednakże, moc Gwiazda rapu po kilku miesiącach we Włoszech udała się także do Stanów Zjednoczonych.

Wcześniej Kanye spotkał się także ze sprzeciwem grup antyfaszystowskich w związku z zorganizowaniem koncertu wychwalającego Adolfa Hitlera.

„Nadszedł czas, aby powiedzieć dość tym ludziom, którzy myślą, że mogą powiedzieć, co chcą” – powiedziała brytyjskiemu tabloidowi Albertina Soliani, wiceprzewodnicząca Krajowej Ligi Partyzantów Włoskich.

Kontynuował: „Ktoś może być świetnym piosenkarzem, ale wtedy ocenia się go także na podstawie tego, co mówi. West wygłosił kilka nieludzkich wypowiedzi i biorąc pod uwagę to, co dzieje się dzisiaj na świecie, nie możemy zaakceptować tego koncertu”.

READ  Król Karol zwołuje „pilne” spotkanie z księciem Williamem i księżną Kate w celu omówienia przyszłości monarchii

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *