Kanye West twierdzi, że on i Kim Kardashian znów się spotykają: raporty

Kardashian złożył wniosek o rozwód z Kanye Westem na początku tego roku. Zdjęcia/Getty Images

Zaskakujący rozwój nastąpił wśród szalonych spekulacji, że Kanye West i Kim Kardashian nadają swojemu związkowi kolejną szansę.

West zaszokował widzów w weekend na przyjęciu odsłuchowym swojego nowego albumu, Donda, z postacią, która wyglądała jak Kardashian, ubrana w suknię ślubną Balenciaga i pojawiająca się na scenie wraz z mężem na fałszywym weselu.

Wiele raportów szybko pojawiło się, twierdząc, że para wstrzymała rozwód – ale od tego czasu znawcy muzyki namalowali inny obraz.

Według Page Six historia pojednania jest „nieprawdziwa” – plotka rozpowszechniana przez sam Zachód.

Informator muzyczny podobno powiedział gazecie: „Kanye mówił innym raperom, że on i Kim są znowu razem, ale wszyscy wiedzą, że to nieprawda”.

„Prawdziwa historia jest taka, że ​​Kanye chce pokonać Drake’a w sprzedaży płyt i robi ogromny pokaz sztuki performance, aby przyciągnąć uwagę wszystkich mediów”.

Kardashian złożył wniosek o rozwód z Zachodem w lutym, po burzliwym roku, w którym publicznie oskarżył rodzinę swojej żony o próbę „zamknięcia go” i rozpoczął niefortunną kandydaturę na prezydenta USA.

Była para ma czworo dzieci: North (8 lat), Saint 5 lat, Chicago 3 lata i Psalm 2 lata.

Źródło powiedziało również Page Six, że para „nie rozmawiała od miesięcy” po tym, jak złożyła wniosek o rozwód – ale ostatnio zaczęli ponownie rozmawiać „w trosce o ich dzieci”.

„Kim jest miłą osobą – podczas gdy ona i Kanye nie są już razem – z radością wspiera go w jego pracy i sztuce i chce dobrych relacji z nim ze względu na ich dzieci” – powiedział źródło.

Tymczasem Kardashian był podobno mniej zachwycony, gdy West zabrał ze sobą na scenę podczas imprezy w Dundzie oskarżycielkę napaści seksualnej Marilyn Manson (prawdziwe nazwisko Brian Warner) i Da Pape – krytykowanego za uwagi antygejowskie.

READ  Raport: Książę Karol „niósł morze ciężarów” pośród tragicznej śmierci Diany

Według E, potentat kosmetyczny i modowy był „zszokowany” i „bardzo zdenerwowany” kontrowersyjnym wyczynem.

„Nie miałaby nic wspólnego, gdyby wiedziała, że ​​Manson jest tego częścią”, powiedział źródło.

Podobno Kardashian wyraziła swoją frustrację wobec Westa, który twierdził, że wyczyn był „formą sztuki”.

„Kane chciał reakcji. Ludzie chcą rozmawiać o jego albumie i to jest jego podejście” – mówi źródło.

Długo oczekiwany album Westa został w końcu udostępniony w serwisach streamingowych późną niedzielną nocą czasu australijskiego – wywołując gniewną reakcję rapera, który twierdził, że zostało to zrobione przez studio i wbrew jego woli.

West opublikował dziś rano na Instagramie: „Wszyscy odłożyli mój album bez mojej zgody i zabronili Jail2 obecności na albumie”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *