Karta Matty Cash Aston Villa może otrzymać niespodziankę w przyszłym miesiącu

Prawy obrońca Aston Villi, Mattie Cash, może w przyszłym miesiącu zadebiutować na arenie międzynarodowej – w reprezentacji Polski.

24-latek otrzyma świeże podejście od narodu, aby pojawić się w eliminacjach do Mistrzostw Świata w październiku. Doniósł „Daily Mail”.

Cash kwalifikuje się do reprezentacji po stronie matki i był już wcześniej kontakt między obrońcą a PZPN, ale z jego strony była niechęć do zaangażowania się w kraj, ponieważ nadzieje Anglii pozostają.

Jednak Cash nie mógł grać w bardziej konkurencyjnej pozycji dla Anglii, a nie tylko Trent Alexander-Arnold, Kyle Walker, Kieran Trippier i Rhys James regularnie pojawiali się w drużynie, ale także z wieloma innymi rywalami na uboczu, takimi jak Aarona Wana. Bissaka, Tariq Lamptey, Kyle Walker Peters i James Justin.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Przemawiając w zeszłym roku, Cash powiedział, że przyjęcie telefonu do Polski jest czymś, co rozważy.

„Moja mama jest w rzeczywistości w połowie Polką i płynnie mówi w tym języku” – powiedział Sky Sports. „Był telefon z moim agentem w sprawie gry dla Polski i to jest coś, nad czym chciałbym się przyjrzeć.

„Muszę grać dobrze i iść dalej, zanim podejmę jakąkolwiek decyzję. Dobrze mieć wybór.”

Jeśli zdecyduje się reprezentować Polskę, może zmierzyć się z CASH San Marino i Albanią w przyszłym miesiącu, kiedy eliminacje do Mistrzostw Świata będą kontynuowane.

Polska jest w grupie Anglii, gdzie w tym miesiącu zremisowała 1:1 i jest obecnie trzecia, pięć punktów za Anglią i jeden punkt za Albanią, na cztery mecze przed końcem.

Pierwsza drużyna automatycznie zakwalifikuje się do Kataru 2022, a druga drużyna awansuje do play-offów.

READ  Polski parlament odmawia nieograniczonego dostępu mediów do granic Białorusi

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top