Ken Williamson opuści serię Black Caps vs India T20, Tim South do kapitana

Ken Williamson poprowadził Nową Zelandię w ostatniej porażce w Mistrzostwach Świata T20, ale rozegra trzy mecze T20 w Indiach.

Alex Davidson / Getty Images

Ken Williamson poprowadził Nową Zelandię w ostatniej porażce w Mistrzostwach Świata T20, ale rozegra trzy mecze T20 w Indiach.

Kapitan Nowej Zelandii, Kane Williamson, dołączy do swojego indyjskiego odpowiednika Virata Kohli na uboczu trzymeczowej międzynarodowej serii krykieta, która rozpocznie się w czwartek rano (2:30 czasu nowozelandzkiego).

W oświadczeniu Black Caps potwierdzili, że ich kapitan opuści trzy mecze w Jaipur, Ranchi (sobota) i Kalkuta (poniedziałek), aby odpocząć w kolejnych dwóch seriach testowych, które rozpoczną obronę tytułu mistrza świata w Nowej Zelandii.

Williamson dołączy do grupy testerów już wyszkolonych w Jaipur – w tym Ross Taylor, Tom Latham, Henry Nichols, Jaz Patel, Neil Wagner i Tom Blondel – którzy skupiają się na przygotowaniu czerwonej piłki.

Sky Sports

Mitchell Marsh prowadzi Australię do wygodnego zwycięstwa w decydującym Pucharze Świata T20.

Regularny zastępca Williamsona w T20, Tim South, poprowadzi Black Caps do pierwszego meczu.

Czytaj więcej:
* Trent Bolt jest jedynym czarnym w drużynie 20. Pucharu Świata
* Nie ma nic złego w srebrze, ale zieleń i złoto wciąż mają skalę czarnych kapeluszy
* Lockie Ferguson wraca do Indii, gdy Black Caps przeniesie się z T20 World Cup

Rzuci monetą z Rohitem Sharmą prowadzącym Indie, gdy Kohli nie odpoczywa przez trzy T20 i pierwszy test w Kanpur, zanim wróci do drużyny gospodarzy na drugi test w Bombaju, który rozpocznie się 3 grudnia.

Williamson był zdenerwowany uporczywą kontuzją łokcia, ale oparł się jej i oddał znakomite trafienie 85 z 48, aby wyrównać 172-4 Black Caps w Dubaju. Australia wygrała osiem bramek z siedmioma piłkami do stracenia w poniedziałek (Nowa Zelandia).

Tim Southee poprowadzi Black Caps w pierwszym meczu T20 z Indiami.

David Grey/Photosport

Tim Southee poprowadzi Black Caps w pierwszym meczu T20 z Indiami.

Tymczasem oczekuje się, że szybki melonik Lockie Ferguson powróci po tym, jak został zdyskwalifikowany z Pucharu Świata T20 z powodu nadwyrężenia łydek. „[Ferguson’s recovery] Nadal dobrze się rozwija i oczekuje się, że będzie dostępny dla serii T20”.

Drużyna pozostała niezmieniona od T20 World Cup, a Kyle Jamieson, Mark Chapman i Todd Astle spodziewają się, że będą mieli czas na grę po noszeniu napojów na każdy mecz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Black Caps przybyli do Jaipur we wtorek (Nowa Zelandia) mniej niż 24 godziny po przegranej w pierwszym finale Pucharu Świata T20.

Drużyna Black Caps T20 zmierzy się z Indiami: Tim Southey (kapitan), Daryl Mitchell, Martin Juptel, Tim Seifert, Glenn Phillips, Mark Chapman, Jamie Nissam, Kyle Jamison, Todd Astle, Mitchell Santner, Ich Soddy, Adam Milne, Luke Ferguson, Trent Bolt.

READ  Rugby: Tasman pobiegł w Auckland na szczyt listy NPC

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top