Kiedy spałem: Sadio Mane odszedł kontuzjowany dla Bayernu, Lewandowski i Gerard Pique pokazali czerwone kartki, a Serginio Dest z AC Milan nie zagrał w trzecim meczu z rzędu.

Bayern Monachium pokonał Werder Brema 6:1, ale senegalska gwiazda Seydou Mane doznała kontuzji w 20. minucie.

Mane wskazywał na dyskomfort w prawej nodze. Menedżer Bayernu, Julian Nagelsmann, powiedział Sky, że Mane utknął na szczycie jego kości piszczelowej i należy zrobić prześwietlenie, aby zbadać problem.

Leroy Sane zastąpił Sadio Mane’a po kontuzji. Ale kolega napastnika Mane’a wziął miecz Werder Brema. Zdobądź hat-tricka. Młody Jamal Musiala miał kolejny świetny bieg, gdy wykończył podanie Sadio Mane, aby otworzyć wynik.

Sadio Mane z Bayernu, środkowy i Amos Bieber z Bremy, drugi od prawej, odważnie grają z piłką podczas meczu Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium i Werderem Brema na Allianz Arena w Monachium, Niemcy, wtorek, 8 listopada 2022 r. (AP Photo / Matthias Schrader )

Jednak nowo rosnąca strona odpowiedziała remisem. Radość nie trwała długo, ponieważ atak Bayernu przebił obronę Bremy.

Bayern pozostaje na szczycie Bundesligi po 14 dniach meczów. Rozpoczynający sezon Union Berlin spadł imponująco na trzecie miejsce. Borussia Dortmund pozostaje na czwartym miejscu po porażce.

Robert Lewandowski i Gerard Pique otrzymali czerwone kartki w Osasunie

Robert Lewandowski z Barcelony otrzymał swoją pierwszą czerwoną kartkę od prawie dekady, a obrońca Gerard Pique został usunięty z ławki.

Barcelona pokonała we wtorek Osasunę i zajęła pierwsze miejsce w lidze, zanim liga została zawieszona na Mistrzostwa Świata w Katarze. Kataloński klub przejął Real Madryt po tym, jak Real Madryt przegrał z Rayo Vallecano. Real Madryt będzie gościł Cadiz w czwartek.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski z Barcelony odpowiada podczas meczu piłki nożnej La Liga pomiędzy Osasuną a Barceloną na stadionie El Sadar w Pampelunie w Hiszpanii, wtorek, 8 listopada 2022 r. (AP Photo/Alvaro Barrientos)

Osasuna otworzył wynik w szóstej minucie. Barcelona odpowiedziała golem Pedriego przed końcem pierwszej połowy i drugim golem Ravenny w 85. minucie.

READ  „Zamierzam cię pocieszyć”: prezydent USA Joe Biden świętuje zwycięstwo Irlandii nad All Blacks

Polska gwiazda Lewandowski został wyrzucony z piłki za potężny atak na obrońcę Osasuny, Davida Garcię. Podczas gdy Pique został wyrzucony za skargę do sędziego po gwizdku na koniec pierwszej połowy.

Gerard Pique ogłosił w zeszłym tygodniu odejście z Barcelony.

Sergio Dest z Milanu przegapił swój trzeci mecz z rzędu

Obrońca AC Milan, Serginio Dest, opuścił trzeci mecz z rzędu we wtorek wieczorem.

Trener USA Greg Berhalter ogłosi w środę listę kandydatów na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Katarze.

22-latek zaliczył dwa występy i sześć meczów rezerwowych z AC Milan. Jego ostatni występ przeciwko Torino miał miejsce w drugiej połowie, a jego ostatni występ był przeciwko londyńskiemu klubowi Chelsea w Lidze Mistrzów 5 października.

Sergiño Dest jest pierwszym prawym obrońcą tego kraju. Zawodnik międzynarodowy zostaje wypożyczony do USA z Barcelony w 2020 roku.

Stany Zjednoczone zmierzą się z Walią w meczu otwarcia Mistrzostw Świata 22 listopada.